13668 посетителей онлайн

Богдан: Материалы дел сливает Миндич напрямую журналистам, а санкции против меня — месть и попытка отвлечь общественный интерес

Богдан обвиняет Миндича в сливах документов журналистам

Бывший глава Офиса президента Андрей Богдан заявил, что получал предупреждения о том, что указ о санкциях против него уже лежит на столе.

Об этом Богдан написал в соцсети Facebook до того, как стало известно о введении против него персональных санкций, сообщает Цензор.НЕТ.

"За последние три дня меня уже 100 500 человек предупредили, что какой-то Вова хочет утвердить в отношении меня персональные санкции. Некоторые утверждают, что сам указ подписан, однако ждут какого-то Человека или Чувака или Чебурека (на записях неразборчиво), который еще не подписал представление задним числом. Есть несколько вариантов мотивации подписать такой указ: привычная стратегия отвлечь общественный интерес; очень обиделся (на языке оригинала) на мой позавчерашний пост; я виновен в передаче документов по цепочке Миндич-Коломойский-Богдан-Смирнов-журналисты", — написал Богдан.

По мнению экс-главы ОП, "слив" документов журналистам осуществляет сам Тимур Миндич через Михаила Ткача.

"В качестве комментария к последнему, а также в ответ на расследования Железняка об утечках этих документов предлагаю свою версию: еще в 2019 году Михаил Ткач проводил расследование по заказу и использовал информацию, полученную от Коломойского. Такие контакты происходили через Тимура Миндича. Месяц назад Михаил Ткач "нашел" Тимура Миндича в Израиле на пляже. Учитывая неправдоподобность мысли, что вышеупомянутая встреча была случайной, оцениваю ее как попытку передать сигнал соучастникам преступления о необходимости принять меры по закрытию такого дела или выводу Миндича из-под удара. В этом же сюжете было продемонстрировано, что Тимур Миндич и Андрей Ермак общаются исключительно через адвокатов по очень длинной цепочке. Это очень странно для двух друзей, которые называют друг друга Тимур и Андрей и минимум десять лет звонят друг другу по 100 раз в день. Как следует из сюжета УП, опубликованного 30.04.25, Михаил Ткач напрямую общается с Тимуром Миндичем, поскольку он позвонил ему во время записи интервью. И это, очевидно, публичная угроза соучастникам преступления не только слить документы из материалов дела, но и дать обвинительные показания. В ином случае этот момент, когда звонит Миндич и прерывает запись, никогда бы не попал в финальную версию отредактированной и опубликованной видеозаписи. Соответственно, вывод очевиден — материалы сливает Тимур Миндич напрямую журналистам через Михаила Ткача", — считает Богдан.

Санкции против Богдана

Напомним, что 2 мая президент Владимир Зеленский подписал указ №358/2026, которым ввел в действие решение СНБО Украины о применении персональных санкций против пяти лиц, действия которых угрожают национальным интересам, безопасности, суверенитету и территориальной целостности Украины.

Среди лиц, в отношении которых введены санкции, и Андрей Богдан.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+31
Эта криворожская Санта-Барбара в принципе вызывает омерзение,а на фоне того, что страна воюет, так страшно воюет, это вообще какой-то беспредел.
показать весь комментарий
02.05.2026 19:58 Ответить
+29
Я не захищаю Богдана,але яка загроза від нього?В антиукрайських закликах не помічений,як і в коррупції.Це потужно робить нікуя від ЗЕ.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:02 Ответить
+27
З оточення ЗЕ це свята людина .
показать весь комментарий
02.05.2026 19:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О Боже! Ще це вилізло....
показать весь комментарий
02.05.2026 19:43 Ответить
З оточення ЗЕ це свята людина .
показать весь комментарий
02.05.2026 19:50 Ответить
так чим сільніше буде тиск на Зе,
тим більше буде вилазити 🤑🤢🤮

готуйтесь до хоч-поржачного серіалу "🍆Хто такий Вова🍆",
бо Зе вже не контролює що саме вилізе наступної серії
показать весь комментарий
02.05.2026 19:59 Ответить
Дочекатися б другого сезону: "Де Вова?"
показать весь комментарий
02.05.2026 21:32 Ответить
Бодя, вжарь ЗЄлю всім що знаєш по... самі красні трусєля !

а знаєш ти чимало....

.
показать весь комментарий
02.05.2026 22:50 Ответить
ой дурак ти, Вова !

вот кого-кого, а Бодю чіпати не слід було - крутелик, хитрий та й знає чимало

.
показать весь комментарий
02.05.2026 22:56 Ответить
«якийсь Вова хоче затвердити на мене персональні санкції». Ой, що буде…
показать весь комментарий
02.05.2026 19:51 Ответить
Месть бывшей - страшная штука
показать весь комментарий
02.05.2026 20:23 Ответить
Може бути, дійсно, щось цікаве. Але не від Богдана, а з моменту, на який він звернув увагу - дзвінок міндіча.

Ставки високі, крайнім бути вже ніхто не хоче.
показать весь комментарий
02.05.2026 21:25 Ответить
Будуть "палітічєскіє прєслєдаванія"!
"- Сара, я вступіл...
- Фірма, ти шо, апять вступіл в гавно?
- Нєт, Сара, я вступіл в партію "Слуга народа"!
- Ой, Фірма, люччє би ти вступіл в гавно..."
показать весь комментарий
02.05.2026 22:35 Ответить
якийсь Вова... якийсь.... що за Вова, знову ніхто не знає...
показать весь комментарий
02.05.2026 19:54 Ответить
Тю! Чи ви десь на другій планеті! Вже три дні усі знають що Вова - то Порошенко! Втім, це було ясно з самого початку...
показать весь комментарий
02.05.2026 21:54 Ответить
Та я відразу взнав, що Вова то Петя, а Андрій то Яценюк.
показать весь комментарий
03.05.2026 04:57 Ответить
Та, ти, шо! А ми подумали, що вова так з корупцією, в своєму оточенні, бореться...
показать весь комментарий
02.05.2026 19:55 Ответить
Эта криворожская Санта-Барбара в принципе вызывает омерзение,а на фоне того, что страна воюет, так страшно воюет, это вообще какой-то беспредел.
показать весь комментарий
02.05.2026 19:58 Ответить
💯... Іноді думаю, невже цей жах, ця ганьба правда?.. Несила її усвідомити...
показать весь комментарий
02.05.2026 20:58 Ответить
ніхто не заважав 73% українців ,включити мізки , і подумати ,хоча б о своїх дітях , як вони будуть жити при зеленських бандитах ,а вони знали шо так буде , але думали шо їх це не зачепить...
показать весь комментарий
03.05.2026 00:07 Ответить
+💯 👍🏿!

за дремучу дурість малоросів у 2019 р.
Україна заплатила сотнями тисяч життів своїх найкращих синів та дочок!

так, сотнями тисяч життів !!!

.
показать весь комментарий
03.05.2026 00:24 Ответить
2 травня президент підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО України щодо застосування персональних санкцій проти п'яти осіб, дії яких загрожують національним інтересам, безпеці, суверенітету й територіальній цілісності України.

Це вже перемога. За такі дії передбачена кримінальна відповідальність, а не санкції.
показать весь комментарий
02.05.2026 19:58 Ответить
Я не захищаю Богдана,але яка загроза від нього?В антиукрайських закликах не помічений,як і в коррупції.Це потужно робить нікуя від ЗЕ.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:02 Ответить
Я, не про Богдана. В загальному.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:07 Ответить
Для кримінальної відповідальності потрібні докази і вирок. А санкції, Зеленсонечко потужнічає, як царський настрій підкаже.
показать весь комментарий
02.05.2026 21:28 Ответить
Порушити КС можна. За підозрою.
показать весь комментарий
03.05.2026 01:19 Ответить
Так і рішення РНБО це вже підстава. Чи ставите під сумнів рішення РНБО?
показать весь комментарий
03.05.2026 01:41 Ответить
А хто там в РНБО виносить рішення? Ті, по яких давно плаче тюрма? Чи таємничий Вава( Петя) думає, що замість свого підпису, підписується РНБО - то його відповідальність пронесе , мов це не я- то вони? Скоро всі будуть сміятися з тих санкцій РНБО, бо ніхто в Україні не вважається винним( злочинцем) наче, як виключно рішенням суду.
показать весь комментарий
03.05.2026 05:03 Ответить
Ти, почвара, давно маєш сидіти разом зі своїм подєльніком Сольським. Державу ви не слабо пограбували.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:00 Ответить
Богдану вірить, це як Зеленскому гроші позичити.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:01 Ответить
але ж на держзраду Бодя ще не заработал

.
показать весь комментарий
02.05.2026 22:57 Ответить
Зелені павуки почали жерти один одного.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:01 Ответить
Банку кришкою закрили. І понеслося.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:09 Ответить
Ґої, сидіть тихенько, під лавкою, як мишки і не муркайте. Не скавуліть, бо ви за це голосували. І ні в чому не звинувачуйте циркову абізянку з гранатою. Звинувачуйте тих, хто їй ту гранату дав...
показать весь комментарий
02.05.2026 20:13 Ответить
💯!
показать весь комментарий
02.05.2026 20:59 Ответить
Так це вже було!
Якщо говорити про найвище коло (члени ЦК та Політбюро), рахунок йде на сотні. Якщо брати керівну ланку середньої ланки (директори заводів, партійні секретарі областей, офіцери) - це десятки тисяч людей, які ще вчора вважалися опорою режиму.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:13 Ответить
Цей ЗЄльоний хоботов надто мєлкий для кровопролітія соратніков

він навіть чижика Бодю не з'їсть - подавиться

.
показать весь комментарий
03.05.2026 00:29 Ответить
один з небагатьох не євреїв у колись близькому оточенні Зе - не Міндіч. Його можна і під ніж.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:03 Ответить
Це не про ніж.Як нікому не нашкодити і потужно виглядати.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:06 Ответить
хрєн Бодю візьмуть, надто кручений він

.

.
показать весь комментарий
02.05.2026 22:58 Ответить
Від любові до ненависті один крок. )))

https://on.od.ua/2021/12/16/bogdan-o-zelenskom-kuskom-govna-tozhe-mozhno-vojti-v-istoriyu-191199/ Богдан о Зеленском: Куском говна тоже можно войти в историю.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:03 Ответить
Ну було Бігус дійсно отримував від Коломойського МАТЕРІАЛИ СПРАВ 2015 року про ' страшні злочини Свинарчуків на " неправомірно 5 міліонів гривень отриманого доходу від завищення ціни" і разом із Ткачом розкручували це за безкоштовно звісно У ЗМІ у 2019- му.
Але зараз яка ріжниця, хто матеріали передає? Важливо що вони є і Зеленьський на них фігурант.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:05 Ответить
Цікаво, що на плівках обговорюють яких бандюків поставити в наглядову раду банку і читаємо призначення - всі прізвища сходяться. Зеля зробив

показать весь комментарий
02.05.2026 20:16 Ответить
показать весь комментарий
02.05.2026 22:25 Ответить
Миндич явно не хочет быть паровозом . Скоро видать еврейское козачество , будет сдавать друг друга , на пергонки.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:16 Ответить
Браво Богдан!
Звучить досить логічно.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:21 Ответить
Андрій Богдан - юрист, працював заступником міністра юстиції України (2007-2010 роки), заступником міністра Кабінету міністрів (2010-2011 роки), урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики (2013-2014 роки). Також був позаштатним радником Ігоря Коломойського, коли той очолював Дніпропетровську обласну державну адміністрацію, а згодом його адвокатом.

Під час президентської кампанії Зеленського Богдан був його юридичним радником. Після перемоги Зеленський призначив Богдана главою Адміністрації президента, хоча на нього мала поширюватись дія закону про люстрацію.
В AП Богдан працював до 11 лютого 2020 року. Після звільнення він неодноразово критикував Зеленського та його політику.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:32 Ответить
Внутрішьновидова боротьба в "зеленому борделі" триває, переможець поки невідомий, але хоче залишитися один)
показать весь комментарий
02.05.2026 20:21 Ответить
Потужник потужнічає.
За 7 років так напотужнічав,що країну будуть рятувати років 15-20.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:31 Ответить
А Ви оптиміст
показать весь комментарий
03.05.2026 00:07 Ответить
Сучі виродки як пауки в банці.Толі ще буде?Ойо-йой! ЗЕлене кодло зливає один одного.Далі буде.
показать весь комментарий
02.05.2026 20:33 Ответить
похоже на любовные разборки, и зная ихнюю богему, то вполне вероятно
показать весь комментарий
02.05.2026 20:37 Ответить
Там ще корешок агрохімія агент кацапів тварина як і це шобло
показать весь комментарий
02.05.2026 20:40 Ответить
Починається вистава. Але я в сортах лайна не розбераюсь.
Тому не ставлю хрестики, а посипаю всю цю шоблу квартальну з мішка крейдою.
показать весь комментарий
02.05.2026 21:03 Ответить
дустом треба, дустом!
А ще краще - новічком, або якимось аналогом...
показать весь комментарий
02.05.2026 22:40 Ответить
Кривий Ріг пора переіменовувати в Криву зільону сраку !
показать весь комментарий
02.05.2026 21:06 Ответить
Та позливайте все і вся всі один на одного - буде всім за щастя бути публічними особами в ЗМІ.
показать весь комментарий
02.05.2026 22:39 Ответить
В серіалі "Слуга Народу" такого в сценарії не було? Запитання до тих хто дивився (бо я особисто ні)
показать весь комментарий
02.05.2026 23:46 Ответить
якби було - то і голобородька не обрали б...
показать весь комментарий
03.05.2026 01:36 Ответить
трюки гешефтников

почему этот хлоп не служит? почему не в окопе?
показать весь комментарий
02.05.2026 23:57 Ответить
Oскільки крав найменше то потрібно вішати не поруч з ішаком. Цієї честі вже удостоївся Леха золоте яйце
показать весь комментарий
03.05.2026 00:39 Ответить
Чьотнінько розклав, тільки пісюніст навряд чи допетрає.
показать весь комментарий
03.05.2026 00:47 Ответить
Цікаво.. санкції на богдана від рнбо, де голова умеров, яктй по вуха замазався уже...і по ідеї його трреба саджати, але по ходу дають час на втечу... невже богдан шось більше знає, ніж вже то, що спливло ?
показать весь комментарий
03.05.2026 04:12 Ответить
Богдан ж теж може багато про зеленського розказати, тож скоморох діє на випередження. За одне й увагу відвертає від Чебурека, Пишного і якогось там Вови
показать весь комментарий
03.05.2026 07:07 Ответить
Ой вэй,санкции на помощника портнова,на адвоката бени коломойского,на того кто пропихивал шашлычника в презы,на того,кто сделал премьер министром Украины свою тупорылую шетерку-хлопчика,хиба так можно,это произвол.
показать весь комментарий
03.05.2026 08:01 Ответить