Польша заменяет украинских работников мигрантами из Азии и Латинской Америки

Польские работодатели ищут вместо украинцев работников в странах Азии и Латинской Америки.

В Польше начался процесс замещения украинских работников гражданами стран Азии и Латинской Америки. Причиной стало сокращение числа украинцев, работающих в стране.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет польское издание WNP.pl.

По информации издания, часть украинцев возвращается домой, а часть переезжает в страны Западной Европы, где предлагают более высокие зарплаты и лучшие условия трудоустройства.

Кого чаще всего приглашают на работу

Генеральный директор Worksol Group Михал Солецкий заявил, что кадровые пробелы все чаще заполняют работники из Южной Америки и Азии.

Сейчас в Польше работает около 30 тысяч граждан Колумбии и Филиппин. Также растет количество работников из Непала и Индии.

В целом количество иностранцев на польском рынке труда превысило 1,17 миллиона человек, что почти в шесть раз больше, чем десять лет назад.

Украинцы остаются самой многочисленной группой

Несмотря на сокращение численности, украинцы по-прежнему составляют самую большую группу среди иностранных работников в Польше. Их доля достигает 67%.

По данным исследования SW Research, больше всего иностранцев работают в промышленности, транспорте, логистике, складском хозяйстве и сфере административных услуг.

Средняя зарплата украинских работников в Польше составляет 973 евро в месяц. Для сравнения, средняя заработная плата граждан Польши составляет 1227 евро.

Большинство украинцев в Польше имеют работу

По данным исследования, около 80% украинцев, находящихся в Польше, трудоустроены и платят налоги и социальные взносы.

Этот показатель значительно выше, чем в Германии, где трудоустроены около 25% украинцев, или в Чехии, где работу имеют 48% граждан Украины.

Топ комментарии
+24
як там сказав мадяр, орбан довів угорщину до злиднів?
бальшой прівєт дегенерату навроцькому!
от коли на замковій площі буде купа муслімов на килимках, і їхнє свято!
коли, ціли райони варшави, будуть у хиджабах, ось тоді нехай поляки дрочать на волинську трагедію та упа!!!!!!!!
показать весь комментарий
08.06.2026 11:04 Ответить
+21
Не дивує. Після зростання українофобії у Псякревиї, українцам нема чого там чекати, крім утисків та приниження. Нова влада польші охоче підіграє параші, раніше з українським зерном зараз з футболом. То нехай "моноетнічна" польша у повному обсязі насолодиться працівниками із Азії. Бажаю "успіхів" пшекам у розбудові моноетнічної держави
показать весь комментарий
08.06.2026 11:03 Ответить
+7
Оззі Осборн: "Коли ти будеш підніматись нагору, то зустрінеш багато різних людей. Не ображай їх, тому що зустрінеш їх всіх ще раз, коли будеш падати вниз." Зрозуміло?
показать весь комментарий
08.06.2026 11:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
08.06.2026 11:21 Ответить
оззі озборн носив хиджаб?
показать весь комментарий
08.06.2026 13:04 Ответить
Мої родичі за кордоном товаришують з поляками і прогулювались після мовних уроків з жінками, які носять хиджаб і іноді паранджу. Є люди, які генетично доброзичливі, тому ні з ким не мають проблем. Твій допис характеризують слова Геббельса: " Усе, що говорить фюрер, вірно."
показать весь комментарий
08.06.2026 14:39 Ответить
є національні традиції та культурні цінності!!!!!!!
чому, українки чи полькі не можуть носити короткі спідниці в саудовській аравії?
як що, твої родичі українці, товаришують з арабами муслімами у польщі, то я дуже радий за поляків!!!!!
полякі, скуповуйте хиджаби!!!!
лєвакі толєрасти імені комсомолки анжелки дуже скоро знищать вашу культуру!!!!!
показать весь комментарий
08.06.2026 14:45 Ответить
To v GB.
показать весь комментарий
08.06.2026 15:10 Ответить
Йде чергове "Велике переселення народів", і поки що доволі успішно. 🤔
показать весь комментарий
08.06.2026 11:04 Ответить
30 тисяч це ніщо в порівнянні з іншими країнами.
показать весь комментарий
08.06.2026 11:18 Ответить
Ну так "Велике переселення народів" це не "внутрішньо польський" процес. Ці 30 тисяч тільки маленький "епізод" з хвилі народів що переселяються і заміщують собою поточних аборигенів.
показать весь комментарий
08.06.2026 12:00 Ответить
Чудово, пшеки ще будуть скулити за українцями коли зрозуміють про рівень культури в новоприбулих)
показать весь комментарий
08.06.2026 11:26 Ответить
в ми не будемо?)
показать весь комментарий
08.06.2026 11:39 Ответить
Взагалі пох7й.
Я ніколи не розумів чому люди їдуть до Польщі коли є : Франція, Італія, Голландія, Бельгія, Іспанія, Фінляндія, Португалія.
показать весь комментарий
08.06.2026 11:27 Ответить
Багато поляків в різних країнах - у них на батьківщині свавілля буржуїв, як і в нас. В Іспанії, наприклад, сієста посеред дня. Можна відпочити на морі.
показать весь комментарий
08.06.2026 12:05 Ответить
Тому там і пісюн смокчуть замість нормальної зарплатні..Найшов кого в приклад ставити..
показать весь комментарий
08.06.2026 13:52 Ответить
Бо польську мову можно вивчити за пів року й дитина заговорить за кілька місяців , а на італійський ти так швидко не навчися ... Й по-друге у Польші через мудру політику Моравецького й Качинсьских не було жодного мусліма ... Тобто діти можуть спокійно гуляти по Лодзю й по Кракову чи Катовицях й їх не заріжуть й не звалтують ...
Прийшов Навроцький але ж ЕС не дає йому гроші , якщо він від українців відмовляється уселяко витіснює їх з Польші - тоді бери пакістанців й афганців й дякую, що не пропонують нігерійців - бо Нігерія така ж країна шаріату, але йще й учьорашніми чорними племенами ...
показать весь комментарий
08.06.2026 12:20 Ответить
А де поділися українці з Польщі? Поїхали вглиб Европи?
показать весь комментарий
08.06.2026 11:32 Ответить
Полякам потрібно було менше гавкати на українців, що історію з Богданом Хмельницьким забули?
показать весь комментарий
08.06.2026 11:50 Ответить
Богдан різав поляків на своїй землі ... й через це мав підтримку народу , а у Польші поляки на своїй землі - Хмель тут не до чого ... За одного Пірацького половина УПА просиділа б усе життя й буцерані , якщо б не пакт Молотова-Рібентропа й захоплення Польші нацистами й Галічини - більшовиками . Бо в Варшаві й Лодзі у УПА не було на кого розраховувати .
В 21-му столітті не варто згадувать персонажів релігійних війн 17-го століття ...
Й Хмель це теж діяч релігійних війн й він втек до Сечі через релігійно-побутовий конфлікт й якщо був інший король а не Вл. Ваза (католицький фанатик) , то увесь конфлікт між шляхтою католицькою й шлахтою православної був би улагодженний . Богдан при батьки Владіслова воював за Жечь й його батько був сотником й він сам . Це був штучний конфлікт - хоча й типовий для тієї епохи ...
показать весь комментарий
08.06.2026 12:54 Ответить
У галузі знань нє існує а ні поняття "наша" чи "моя" є виключно знання й інтелект .
Судячи по твоїй фразі інтелекту в тебе як у птаха чи навіть - рептілії ... Тебе вже жодний вчитель не врятує - ти інфікованний ксенофобією й я не для таких я ти тут пишу - ти пацієн а не об"єкт сперечання й твоя хвороба це не мій профіль - звиняй але ти вільний й йдешь за курсом "рюзькага вАєнага" !!!
показать весь комментарий
08.06.2026 14:19 Ответить
Успіхів!!!
👏👏👏
показать весь комментарий
08.06.2026 12:03 Ответить
Коротше замість того, щоб далі переселяти собі українців як субетнос, вони вирішили радісно наступити на граблі з папуасами як німці та французи.
показать весь комментарий
08.06.2026 12:06 Ответить
походу у пшеків як у кацапів брати - китайці, братами стануть латінос....
показать весь комментарий
08.06.2026 12:07 Ответить
творчих узбеків їм...
показать весь комментарий
08.06.2026 12:08 Ответить
Узбеки не такі тупі - вони їдуть у Германію й Нідерланди . У Польшу їдуть в основному з Пакістану й Афганстатану . Йще з Сирії - просто ранійше їхали суніти , а після 2024 року поїхала алавіти
показать весь комментарий
08.06.2026 12:24 Ответить
У Польші є одна проблема - Керел Навроцький й це я йще в 2025 прихильників цієї наволочі -- вам не сподобаються брати українці - ЕС вам нав"яже заміну - це хиджабники з пакістану й таліби й діти талібів з Афгану й вони на вас потім підуть з ножами й сокрирами ... це не шляхетні Ганни з Тарасимами діточками це буде фатіма й махмуд з кораном й хадісами ... Й буде в в вас шаріацький суд такий як є вже в Лондоні й Парижі !!!
Вони будуть вас різати як вівець й гвалтувати ваших донек , якщо ви будете проти їх відкривати рота !!!
показать весь комментарий
08.06.2026 12:13 Ответить
це добре. Главно дєло, шо бандєровцєв нє бєдзе.
показать весь комментарий
08.06.2026 12:22 Ответить
*******!
показать весь комментарий
08.06.2026 12:31 Ответить
Цензоре, виправте меншовартісний заголовок. Поляки нічого не замінюють, а просто набирають, бо в них вибору немає. То українці самі міняють Польщу на нормальні країни.
показать весь комментарий
08.06.2026 13:10 Ответить
Ха-ха-ха.
показать весь комментарий
08.06.2026 13:25 Ответить
"гонорові" імперці-поляки ще плакатимуть згадуючи "кріпаків" Українців..
показать весь комментарий
08.06.2026 13:53 Ответить
Українці не мають тратити свій час на країну інтелектуально третього світу, є можливість виїхати - треба виїжджати.
Не факт, що до Польщі захочуть їздити будь які працівники-мігранти за ті гроші що їм можуть запропонувати, точно не з тою ефективністю праці, що в українців (хоча б через мову). Українці працюють в Польщі в першу чергу не через високі зарплати, а через доступність ринку праці, близькість кордонів та легшу інтеграцію в роботі через досить зрозумілу мову.
По прогнозам, громадян Польщі в Польщі і без війни буде не набагато більше, ніж громадян України в Україні.
Польща має бути для поляків, як болото для жаб, як зоопарк, заповітник де живуть вічноображенні бруднодупі дешеві рагулі, які жаліються на Брюсель, українців, німців, але не мають жодного впливу.
Коли закінчиться війна і українці отримають права громадянина ЄС, то й Україна досить швидко почне наздоганяти середній рівень життя в ЄС і буде прирівнюватись до Польщі.
Тільки якщо Україна попаде в становище, де в ній буде жити з 25 міліонів, звідки все ще будуть частково виїжджати в інші країни за вищими зарплатами, то це буде через війну і міліонів кацапоколаборантів (в минулому). То Польща буде в такому ж самому становищі, правда з 30 міліонами, через свою загальнопольську рагульну "культуру".
показать весь комментарий
08.06.2026 15:18 Ответить
Насправді пояснення просте.
Ніхто не буде гарувати на тяжких роботах за копійки і хамське ставлення.
Тому поляки змушені використовувати працівників з Азії.
Як у нас кажуть, - щасти.
показать весь комментарий
08.06.2026 16:18 Ответить