9021 посетитель онлайн

Будапешт обнародовал детали договоренностей с Киевом о защите прав венгерского меньшинства, которые разблокируют присоединение Украины к ЕС

Анита Орбан о вступлении Украины в ЕС

Венгрия обнародовала условия защиты прав венгерского меньшинства в Украине, которые, по мнению Будапешта, влияют на начало переговоров о вступлении Украины в Европейский Союз.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в заявлении главы МИД Венгрии Аниты Орбан во время слушаний парламентского комитета по иностранным делам.

Условия Венгрии относительно прав меньшинства

Венгерская сторона выдвинула ряд требований, которые должна выполнить Украина для начала переговоров о вступлении в ЕС.

Основные требования:

  • Украина восстановит систему школ для этнических меньшинств, гарантируя свободное использование венгерского языка и использование национальных символов, в частности венгерского гимна и флага.

  • В муниципалитетах, где более 10% населения составляют венгры, венгерский язык может свободно использоваться в системе здравоохранения, на мероприятиях, научных конференциях и политических кампаниях.

  • Переговоры о присоединении Украины к ЕС начнутся после выполнения этих условий.

  • Процесс присоединения не будет ускоренным, а будет следовать стандартному графику.

  • Венгрия проведет референдум по вопросу членства Украины в ЕС.

Напомним, ранее запланированная встреча между представителями Украины и Венгрии на этой неделе не состоялась.

Между тем в Министерстве иностранных дел Украины заявили, что работа над организацией встречи президента Владимира Зеленского и нового премьера Венгрии Петера Мадяра продолжается, и есть основания ожидать ее проведения уже в ближайшее время.

Топ комментарии
+27
Ніх...собі домовленості. Тобто 10% населення качають права для 90%?!
Гімн, прапор, національні символи ????
Це що відбувається?
Як ми до цього дожили?

А де тут інтереси України?????
показать весь комментарий
11.06.2026 21:21 Ответить
+25
Зовсім іпанулись. Тобто спочатку ми повинні виконати всі їх забаганки, а потім вони тільки подумають.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
+23
а українці, які проживають в громадах, де 10% угорці можуть іти здохнути під парканом або переїхати нахєр куди хочуть, бо по угорські вони все одно ніхєра не зрозуміюь -ні в лікарні, ні в сільраді , ні в поліції
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
***** би повчитись.. без війни, без анексії. прогнули Україну, і захистили циган мадярів
показать весь комментарий
11.06.2026 21:12 Ответить
Наступними будуть "прогинати" поляки...
показать весь комментарий
11.06.2026 21:19 Ответить
Вже і прогнули угорці саме тими домовленностями, які виявляється є планом сіярто.
«

«Так, Україна пішла на поступки угорцям, але завдяки блискучій роботі нашої делегації Угорщина теж була змушена послабити свої вимоги», - сказав Юрчина.

Мова йде про «https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/475-2025-%D1%80#Text План заходів щодо захисту прав осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України», який Угорщина вимагала доповнити відповідно до своїх пропозицій - так звані «Одинадцять пунктів Сіярто».

«І отут найцікавіше, оскільки мова йде про рівень ЄС, то будь-які зміни до цього плану торкаються не лише Угорщини, а й інших держав-членів: Румунії, Польщі, Болгарії, Словаччини. Тобто тих країн, які мають притомну частку представників своїх національних меншин на території якогось окремого адміністративного суб'єкту України», - сказав Юрчина.
показать весь комментарий
12.06.2026 06:40 Ответить
Це легалізація 5-ї колони.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:37 Ответить
це легалізація європейських законів.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:46 Ответить
Шандор, ти нечемний.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:52 Ответить
ти шо, п'яна? який шалом?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:53 Ответить
Треба ''дякувати'' йосьці сраліну, Черчилю та ін. керівникам держав антигітлеровської коаліції які ділили світ після другої світової війни. Намалювали на карті, а на людей їм було насрати. Таким чином українські села опинились в Угорщині, Польщі, Словаччині, а їхні села на території України. От тепер і розгрібаємо все це лайно. На жал не завжди на нашу користь...
показать весь комментарий
11.06.2026 21:39 Ответить
Закрийте краник на трубі, перехочуть..
показать весь комментарий
11.06.2026 23:52 Ответить
Виявляється, по перше, що це 11 пунктів Сіярто, по други, що всі ці 11 пунктів, 10 з яких погоджені Україною з Угорщиною стосуються ВСІХ національних меншин в Україні. Тобто лагідне розтягування України на шматки.
Правда наш мід називає це «блискучою роботою української сторони».
показать весь комментарий
12.06.2026 06:38 Ответить
Зовсім іпанулись. Тобто спочатку ми повинні виконати всі їх забаганки, а потім вони тільки подумають.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
А перед референдумом знову поставлять "заїзджену платівку"
показать весь комментарий
11.06.2026 21:18 Ответить
От я вважаю що це чудові і ще божеські умови.
А якби вони ще висунули умовою віддати їм «Кемська волост. Я, я!»?
Уявляєте як би нам важко довелось все це робити.
А так ... ну просто зайчики, а не сусіди.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:41 Ответить
а хто самий чесний президент світу? нагадай його прізвище. кому угорці не вірять зовсім?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:47 Ответить

Розтягування України на шматки цими домовленостями тепер стає узаконеним. Дякую блдь😡😡😡
показать весь комментарий
12.06.2026 06:42 Ответить
Зеленє лайно Бубочка будує угорську народну республіку, буде потом очі вилюпляти, дебіла кусок.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
Не уявляю, що має бути в голові щоб таке нарбіцяти?! І зовсім ніх не має бути в макитрі аби на це погодитись БЕЗ УРАХУВАННЯ ЩОДО ЦЬОГО ДУМКИ НАРОДУ УКРАЇНИ!!!
показать весь комментарий
11.06.2026 21:24 Ответить
а українці, які проживають в громадах, де 10% угорці можуть іти здохнути під парканом або переїхати нахєр куди хочуть, бо по угорські вони все одно ніхєра не зрозуміюь -ні в лікарні, ні в сільраді , ні в поліції
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
Пару років назад була історія, коли у Львові закарпатська мадярка зомліла на вокзалі і коли приїхала швидка, то не могли порозумітися, що сталося і що у неї болить. Відвезли у лікарню, а там шукали перекладача і т.д.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:50 Ответить
Нам головне - вступити в ЄС.
Ще б кловуна якось здихатись, щоб не вставляв дрючки в колеса, прибрати як перепону.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:13 Ответить
я починаю сумніватись чи нам треба вступати в в євросоюз
показать весь комментарий
11.06.2026 21:15 Ответить
А куди? Тільки в ЄС. Там хоч якась демократія буде стримувати наших карасів при влади.
Після вступу привести законодавство про меншини до стандартів ЄС.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:19 Ответить
*******... Почему нет кацапского флага и гимна, например, в Днепре?) Там на русском разговаривают уж поболее, чем 10%. Сюка, тем гимн подавай, тем названия не нравятся, те вообще кацапы. Ох и соседи..
показать весь комментарий
11.06.2026 21:16 Ответить
Угорська мова - угорський гімн - вонос прапора - винос мозку
показать весь комментарий
11.06.2026 21:17 Ответить
Це диверсія! Наслідки скоро будуть-можна починати відлік до анологічних болгарських "вимог",румунських! А там і "рускоговорящіє" підтягнуться-прецедент створено!
показать весь комментарий
11.06.2026 21:18 Ответить
А потім як доміно в самих европейских краінах піде
показать весь комментарий
11.06.2026 21:44 Ответить
Яка зворушлива турбота про європейські цінності від оновленого Будапешта. Прийшов новий прем'єр Петер Мадяр, а пластинку ввімкнули стару. Чому вони зупинилися лише на школах та гімні? Треба було вже відразу вимагати, щоб у нашому Кабміні засідали виключно в гуляші, а кожен українець перед сном тричі дякував Угорщині за дозвіл жити. Особливо тішить пункт про референдум. Це ж так демократично - вирішувати долю сусідньої країни під кулішною соусом захисту меншин. Очевидно, що перед нами просто Орбан 2.0, тільки в новому профілі та з більш свіжим обличчям, а апетити та кремлівські методички залишилися ті самі. Спочатку вони скасовують зустрічі, потім малюють зі стелі умови для політичних кампаній, а наприкінці обов'язково заблокують щось на догоду Москві, але вже з європейською посмішкою нового лідера.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:20 Ответить
Це бомба уповiльненої дії. Ця робота на користь в першу чергу Московії. Хоча Ромунія, та Булгарія теж скористуються цим.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:21 Ответить
А потім інші краіни між собою почнуть, а там і до краху ЕС рукою подати
показать весь комментарий
11.06.2026 21:59 Ответить
Ніх...собі домовленості. Тобто 10% населення качають права для 90%?!
Гімн, прапор, національні символи ????
Це що відбувається?
Як ми до цього дожили?

А де тут інтереси України?????
показать весь комментарий
11.06.2026 21:21 Ответить
Отож! Чекайте завтра аналогічні вимоги від поляків, румунів, та навіть болгарів!
показать весь комментарий
11.06.2026 22:19 Ответить
Частка угорців в Україні становить приблизно 0,32% від загальної кількості населення. Згідно з останнім Всеукраїнським переписом, їх налічувалося 156,6 тис. осіб. Абсолютна більшість (понад 96%) компактно проживає в Закарпатській області, де вони становлять близько 12% населення. [https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%86%D1%96_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 1, https://history.org.ua/?termin=1.14.16 2, https://resource.history.org.ua/cgi-bin/eiu/history.exe?Z21ID=&I21DBN=EIu&P21DBN=&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=eiu_all&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=TRN=&S21COLORTERMS=0&S21STR=Uhortsi_v_Ukraini 3, https://www.ucipr.org.ua/ua/?option=com_content&view=article&id=8 4]

Найбільший процент (4%) - у Словаччині. Але Угорщина там , подібного, не вимагає...
показать весь комментарий
12.06.2026 01:20 Ответить
Пригадався марш регіональних мов в південо-східних регіонах України(Там про навіть 40% україновмовних просто ігнорували,тобто,твоя теляча мова не катить,давай панашему,пачєлавєчєскі(((
показать весь комментарий
11.06.2026 21:22 Ответить
Спочатку з кацапами треба розібратися,а вже потім-єс та етнічні меншини.Трохи при)(уїли угорці з прапором гімном та мовою.По хатах нехай хоч китайською розмовляють. Навіть кацапи так не нахабніли з своїм рускагаварясчім насілєнієм.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:23 Ответить
Требование про службу в венгерской армии видимо упустили. Здравствуй обновленная "федерализация".
показать весь комментарий
11.06.2026 21:25 Ответить
Я забувся, а під час президенства Порошенка були такі вимоги Угорщини до України, коли ми отримували асоціацію і безаіз з ЄС?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:26 Ответить
Вже час їм трохи знову вентиля з нафтою прикрутити щоб знали своє місце.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:29 Ответить
Шо тут казали про Орбана?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:29 Ответить
Нахабство найвищого рівня.... Сепари фуєви.... 🤢
показать весь комментарий
11.06.2026 21:31 Ответить
Короче. Все будет збс, только для начала проведем по этому поводу рефендум в Украине.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:31 Ответить
Всі меншини потрібно послати на йух!
Тепер, нам, як не угорці то болгари будуть права качати та ставити палки в колеса,
дамо поступки болгарам, підтягнуться й інші, і так до безкінечності!....
Отож, йти на поступки немає немає ніякого сенсу!
показать весь комментарий
11.06.2026 21:33 Ответить
Історичного пркладу як таким чином анексувались будь яки теріторії навіть не пригадаю. Це щось нове в геополітиці.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:33 Ответить
Для коаїни зелених мрій цілком реальна справа
показать весь комментарий
11.06.2026 22:11 Ответить
Якби москалі захопили Київ у 22-ому Закарпаття вже було б під Угорщиною. Євросоюз вказав би чергове занепокоєння. Армія угорська вже стояла на кордоні, чекаючи наказ.
Коли вже до пересічних дійде, що мова це зброя. Для угорців навіть наступальна зброя!
показать весь комментарий
11.06.2026 22:30 Ответить
Яка ще 'армiя '? Усi 10 тисяч?
показать весь комментарий
12.06.2026 01:58 Ответить
Спокійно. Заявимо потім що вони домовлялись з хворим на голову артистом.....який якось проліз в президенти. Ну, це як каськів підписав угоду з лижним інструктором на 1,1 млрд доларів.
Та й і все.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:34 Ответить
це вимоги ЄС, не Мадяра, нічого нового, тай воно і до цього було так само, і прапори, і гімн

мені цікаво одне : якщо в угорському селі нема лікаря, який знає угорську мову, то це що український лікар має її знати ? якось оце вже занадто
показать весь комментарий
11.06.2026 21:35 Ответить
А варіант - угорські школи? Вони дітей стільки не нашкрябують на кілька шкіл..
показать весь комментарий
11.06.2026 21:38 Ответить
Це не вимоги ЄС, це вимоги саме знахабнілих мадяр.
показать весь комментарий
11.06.2026 22:02 Ответить
якщо в це закарпатське село приїде український урядовець і ніхто не зрозуміє його українську мову - то подати на них в суд за невиконання Конституції України, і все
показать весь комментарий
11.06.2026 22:09 Ответить
Де написано, що це "вимоги ЄС"? У Словаччині процент угорців у 12 разів більший - але така вимога відсутня. І це не заважає Словаччині буть членом ЄС...
показать весь комментарий
12.06.2026 01:24 Ответить
Конституцію під оце змінювати треба? А референдум проводити?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:36 Ответить
Вступ до ЄС ціною інтеграції сюди інших націй які будуть качати права, та добровільної втрати територій немає ніякого сенсу!
показать весь комментарий
11.06.2026 21:36 Ответить
Вимоги не прийнятні, доведеться перед прийняттям України до ЄС виключати з відти "гнойник" - Угорщину.... якщо звісно ЄС вважає Україну цінійшою у ЄС.... або/або.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:40 Ответить
Ви почекайте - ТЕ САМЕ ЗАХОЧУТЬ ВСІ. в тому числі і РУЗКІЕ ПІСЛЯ ВІЙНИ і нічого ви не зробите бо прецедент створили.

Цій країні кінець
показать весь комментарий
11.06.2026 21:45 Ответить
Проте як легко дозволили трансортування рос. нафти в Угощину через Україну, в той час як ворог знищує нашу енергетику ,а тут вже мовні забаганки має бути хоч якийсь компроміс ,а не виконувати все що накажуть ,тут справа навіть не в угорцях їх не так багато менше ста тисяч ,а якщо кацапи скажуть повертайте рос. язик в усі сфери ?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:46 Ответить
Якісь принизливі умови!
показать весь комментарий
11.06.2026 21:51 Ответить
мене цікавить, хто ці "домовленості" підписував з нашої сторони?
показать весь комментарий
11.06.2026 21:53 Ответить
Перекладіть на угорську мову Конституцію України та відправте головному ****** нехай читає перед сном.
показать весь комментарий
11.06.2026 21:57 Ответить
Це ще раз показало, що поки ми воюємо з Росією всі інші нам будуть викручувати руки
показать весь комментарий
11.06.2026 22:02 Ответить
Президенту потрібно подарувати Конституцію. Нехай їївивчить . бо 80 тисяч угорців в Україні,а срачу на міліони. так і кацапи поо це говорять----наш язик,наша школа,наш гімн. Невже всі там при владі ІДІОТИ?
показать весь комментарий
11.06.2026 22:07 Ответить
Цє шантаж!
Посягання на суверинітет країни!
- Висновок: мадьяри - ідіть наху..
показать весь комментарий
11.06.2026 22:22 Ответить
все вже сказали..але мушу послати хотілки Угоршини на куй... Завтра будуть вимагати кремлівські пдри такого ж або щось на кшталт.. То на Банковій якщо погодилися з угорцями на таке, то підуть і на хотілки окупантів..
показать весь комментарий
11.06.2026 22:34 Ответить
Якщо в когось були ілюзії щодо цього карасіка - саме час їх позбутися. Перед нами такий самий м*дак, як і орбан, тільки поки що с чєлавєчєскім ліцом. А нутро майже те саме. Нагородила ж нас історія сусідами - один краще іншого...
показать весь комментарий
11.06.2026 22:35 Ответить
Головне, що не Орбан.
показать весь комментарий
11.06.2026 22:41 Ответить
Україна проливає кров за суверінетет країни,А тут без бою здає їх.Спочатку перед Угорщиною прогнулись,потім Польща виставляє вимоги,а там Румини та далі...Те треба заради членства в ЕС початку мед усіма прогинатись.Інакша втратимо багато та й членства не досягнемо.Ніхто не поважає слабких
показать весь комментарий
11.06.2026 22:42 Ответить
Нє, підождіть, це оприлюднені їх початкові забаганки, а де інформація про фактично досягнуті домовленості? Про що ця "новина"?
показать весь комментарий
11.06.2026 22:48 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2026 22:54 Ответить
І останній пункт - Угорщина йде н@х@й!
показать весь комментарий
11.06.2026 23:04 Ответить
Это только для того чтобы они референдум провели ))
показать весь комментарий
11.06.2026 23:08 Ответить
От цікаво, в скільки українських шкіл в Угорщині?
показать весь комментарий
11.06.2026 23:29 Ответить
Короче на Закарпатье будет со со временем бамбасс 2.0
показать весь комментарий
11.06.2026 23:30 Ответить
💯💯💯
показать весь комментарий
12.06.2026 00:55 Ответить
він вже є
показать весь комментарий
12.06.2026 03:04 Ответить
Зе створив прецедент, по якому зараз усі інші меншини почнуть нам качати свої права
показать весь комментарий
12.06.2026 00:58 Ответить
умови просто мрак. Хто це погодив??
показать весь комментарий
12.06.2026 03:05 Ответить
Орбан був просто істеричкою який намагався напаскудити Урсулі за всі минулі образи. Тільки стрясав повітря. А цей холоднокровний мерзотник Мадяр (якого Урсула підтримує) знає що робить.
показать весь комментарий
12.06.2026 06:07 Ответить