12734 посетителя онлайн

Военные, которые не подпишут новые контракты, будут служить до демобилизации, - Минобороны

Новый контракт: что будет, если военный его не заключит?

В Минобороны заявили, что военные, которые не захотят подписывать новые контракты (базовый, боевой или пехотно-штурмовой), будут служить до всеобщей демобилизации.

Об этом заявил заместитель министра обороны Мстислав Баник, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП.

Подробности

"Военные (которые не заключат сейчас контракты. — Ред.) будут служить до демобилизации. По деньгам они будут получать все то же самое (как и те, кто эти контракты подписал. — Ред.).

Если мы говорим о контрактнике-пехотинце и мобилизованном-пехотинце, которые сидят рядом в одном окопе, по деньгам у них будет все то же самое, но контрактник через 10 месяцев поедет домой и получит отсрочку, а мобилизованный будет продолжать службу до объявления общей демобилизации", — пояснил он.

Баник добавил, что заключить новый контракт можно уже с 15 июня.

Старт комплексной реформы армии

Напомним, что 12 июня Минобороны официально объявило о старте наиболее комплексной реформы системы военной службы. Вводятся уникальные форматы контрактов с четкими сроками (от 10 месяцев), выплаты для пехоты (до 460 тыс. грн в месяц), fast track возвращения военных из СОЧ и массовое привлечение иностранных добровольцев на первую линию фронта.

Топ комментарии
+12
Был вопрос, где найдут 800к контрактников для замены мобилизованных. Теперь все прояснилось).
показать весь комментарий
15.06.2026 16:13 Ответить
+12
Если мы говорим о контрактнике-пехотинце и мобилизованном-пехотинце, которые сидят рядом в одном окопе, по деньгам у них будет все то же самое, но контрактник через 10 месяцев поедет домой и получит отсрочку, а мобилизованный будет продолжать службу до объявления общей демобилизации", - пояснил он. Источник: https://censor.net/ru/n4008444
========
Про права людини чули? МО: А що це?" А мобілізований піде у СЗЧ.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:31 Ответить
+11
але контрактник через 10 місяців поїде додому Джерело: https://censor.net/ua/n4008444
ну .... таке.. не факт. Скажуть що людей немає і ніхто нікуди не поїде
показать весь комментарий
15.06.2026 16:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
КабМіндічі з потікавшими ригоАНАЛАМИ та кравець з павленком, навіть і не стурбовані!?!? Зеленський, може засвідчити з єрмаком!!
показать весь комментарий
15.06.2026 16:11 Ответить
але контрактник через 10 місяців поїде додому Джерело: https://censor.net/ua/n4008444
ну .... таке.. не факт. Скажуть що людей немає і ніхто нікуди не поїде
показать весь комментарий
15.06.2026 16:12 Ответить
Ви тільки це і побачили?
А те що добровольців 20-23 років перетворили на рабів, то вас це не обходить?
Отака помста добровольцям, які завадили виконати оманські домовленості.
Будемо радіти, що проти них карні справи ще не порушили. 🤬
показать весь комментарий
15.06.2026 17:08 Ответить
схоже на Zельоне кідалово

МО велічайшего кібербезопасніка всіх часів і народів фьйодорова ставлять ЗСУ раком - або або

от і вся Zельона реХформа
показать весь комментарий
15.06.2026 16:12 Ответить
Тобто людина вже служе наприклад три роки, і має однакові умови з тим хто тільки прийшов????
Ну це взагалі нормально???
Ці гниди хоча б якусь пропорціональну систему запропонували, типа хто вже служе - контракт в два рази менше. Не рік а пів року, не два роки а рік. Ну тоді б було хоч якась пародія на справедливість.
А так- це повний маразм.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:49 Ответить
Был вопрос, где найдут 800к контрактников для замены мобилизованных. Теперь все прояснилось).
показать весь комментарий
15.06.2026 16:13 Ответить
первичне - війна з кацапами, вторичне - демобілізація, яку проводити після війни.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:15 Ответить
"Первинне" і "Вторинне". Мову вивчи. Потім розписуватися за всіх будеш.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:35 Ответить
сходи за кораблем, так було задумано , щоб ухилянти краще клювали.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:54 Ответить
Строки служби то не про ухилянтів, безграмотний....
показать весь комментарий
15.06.2026 16:58 Ответить
ти вже сходив за кораблем? терміни служби коригує війна.
показать весь комментарий
15.06.2026 17:00 Ответить
🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 18:19 Ответить
Ще раз напишеш безграмотно, з посади шпрехмейстера копняками під дупу полетиш у скелю.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:52 Ответить
боїшся скелі? ухилянти служити й захищати бояться... бо вони ухилянти.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:56 Ответить
Бояться безграмотні люди, що їм копняка дадуть. Іди вже мудрагелій... Не хочу писати, куди саме. Знайдеш. Бо ти звідтіль і прийшов.
показать весь комментарий
15.06.2026 17:00 Ответить
напрямок за кораблем знаєш, шуруй, не зупиняйся .
показать весь комментарий
15.06.2026 17:03 Ответить
Отож правду добрі люди кажуть, не чіпай лайно, то воно й смердіти не буде .
показать весь комментарий
15.06.2026 17:06 Ответить
фу!!! як ти смердиш. куча лайна потужна... де прибиральники?
показать весь комментарий
15.06.2026 17:10 Ответить
В голодупенків прислуга відсутня, сам прибереш! Успіхів!
показать весь комментарий
15.06.2026 17:12 Ответить
голодупенку, це зрозуміло, навіщо тобі прислуга - ще не доріс...
показать весь комментарий
15.06.2026 17:16 Ответить
Проходь, не смерди отут
показать весь комментарий
15.06.2026 21:24 Ответить
збоченцю доля, відсмокчи!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:02 Ответить
🌽
показать весь комментарий
15.06.2026 22:04 Ответить
дівчинко, збочена доля, встав собі, покайфуй!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:08 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:12 Ответить
збочена доле, ти давно чмошна? й риготна.
показать весь комментарий
15.06.2026 22:13 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:16 Ответить
за кораблем чмо ти обригане!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:17 Ответить
Тебе вже обісрали
показать весь комментарий
15.06.2026 22:19 Ответить
обригана доля, за кораблем!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:20 Ответить
🐔
показать весь комментарий
15.06.2026 22:22 Ответить
обригана доле, то ти дівчинка, чи ти півничок?
показать весь комментарий
15.06.2026 22:24 Ответить
Це ти тупа курка
показать весь комментарий
15.06.2026 22:25 Ответить
півничку, закукурікай!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:28 Ответить
панас трідварас, нудно з тобою🤣
показать весь комментарий
15.06.2026 22:30 Ответить
півничку закукурікай!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:34 Ответить
а взагалі, смердиш, як ухилянт зі стажем, якому все не подобається, тільки шукаєш причини... тому йде за кораблем!
показать весь комментарий
15.06.2026 17:14 Ответить
🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 18:18 Ответить
користуєшся бананами , ну ти "молодець", набирайся досвіду... може й за дівчинку комусь приглянешся .... така твоя доля.
показать весь комментарий
15.06.2026 18:29 Ответить
Візьми ще 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 20:28 Ответить
всунь собі ще, а дальші, за кораблем!
показать весь комментарий
15.06.2026 20:51 Ответить
Збоченець
показать весь комментарий
15.06.2026 21:23 Ответить
я Панас, будемо знайомі?
показать весь комментарий
15.06.2026 21:59 Ответить
ти не Панас, ти трідварас. Це зараз дуже в тренді
показать весь комментарий
15.06.2026 22:06 Ответить
дівчинко, збочена доля, тренди залиш собі, будеш щаслива
показать весь комментарий
15.06.2026 22:10 Ответить
панас трідварас, нудно з тобою🤣
показать весь комментарий
15.06.2026 22:31 Ответить
півничку, закукурікай!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:35 Ответить
А хрін тобі в ніс! Козячий .... тобі на рило!
показать весь комментарий
15.06.2026 21:31 Ответить
Збоченцю доля, ти вже сходив за кораблем? тепер смокчи дилдо, не відволікайся .
показать весь комментарий
15.06.2026 22:01 Ответить
.... тобі на рило. Не чує....
показать весь комментарий
15.06.2026 22:03 Ответить
збоченцю доля - смокчи!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:07 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:10 Ответить
дівчинко, збочена доля, ти убоге й тупе чмо, шмат ти лайна.
показать весь комментарий
15.06.2026 22:12 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:13 Ответить
Тебе вже обісрали, як кури драбину!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:14 Ответить
збоченка доле, держи курс за кораблем... чмо ти обригане.
показать весь комментарий
15.06.2026 22:15 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:15 Ответить
збоченка доле - за кораблем! чмо ти заригане.
показать весь комментарий
15.06.2026 22:16 Ответить
Стець пе.....ець. 🍌
показать весь комментарий
15.06.2026 22:18 Ответить
доля -обигане чмо, за кораблем!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:19 Ответить
Від тебе в коментах смердітиме
показать весь комментарий
15.06.2026 22:20 Ответить
півничку, закукурікай!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:26 Ответить
обригана доле, за кораблем!
показать весь комментарий
15.06.2026 22:22 Ответить
🐔
показать весь комментарий
15.06.2026 22:24 Ответить
Ну так обіцяли ж контрактну армію, ось і буде контрактна армія
показать весь комментарий
15.06.2026 16:17 Ответить
чорти Zелені
показать весь комментарий
15.06.2026 16:19 Ответить
Так нема дурних вже підписувати добровільно, мо віри нема ніякої!
показать весь комментарий
15.06.2026 16:21 Ответить
Про Конституцію України чули? МО: "А що це?"
показать весь комментарий
15.06.2026 16:28 Ответить
Если мы говорим о контрактнике-пехотинце и мобилизованном-пехотинце, которые сидят рядом в одном окопе, по деньгам у них будет все то же самое, но контрактник через 10 месяцев поедет домой и получит отсрочку, а мобилизованный будет продолжать службу до объявления общей демобилизации", - пояснил он. Источник: https://censor.net/ru/n4008444
========
Про права людини чули? МО: А що це?" А мобілізований піде у СЗЧ.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:31 Ответить
Будуть служити до тієї пори поки доля або до сзч
показать весь комментарий
15.06.2026 16:31 Ответить
П - повага
показать весь комментарий
15.06.2026 16:33 Ответить
контракт, мобілізація, різниця насправді є.
так, мобілізований зберігає за собою попереднє місце роботи/посаду, отже гарантовано (наскільки це можливо) матиме роботу після демобілізації.
контрактник втрачає право на збереження попереднього місця роботи.
таким чином, схиляючи до контракту ви позбавляєте мобілізованого можливості гарантовано повернутися на колишню посаду. от нафіга таке робити.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:49 Ответить
Поки закону немає, нема що обговорювати.
показать весь комментарий
15.06.2026 16:55 Ответить
Да можно хоть велосипед придумывать. Если людей нет, то их нет. Это надо было года три назад делать, с нормальной ротацией, оплатой, контрактами и без мясных штурмов имени сырника. Может удалось бы сохранить армию. Теперь или продолжать ловить и этого хвати ещё на год два, или это все развалиться прямо сейчас.
показать весь комментарий
15.06.2026 17:36 Ответить
Мстислав Банік став заступником міністра оборони України Михайла Федорова 25 березня 2026 року. До цього обіймав посаду Керівника цифрових продуктів у Міністерстві оборони України.

Народився 1990 року в місті Ужгород. У 2011 році закінчив Кіровоградський інститут комерції (наразі Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті) за спеціальністю «Фінанси». Протягом 2011-2012 рр. здобув ступінь Спеціаліста за спеціальністю «Маркетинг/Менеджмент маркетингу». У 2024 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

До 2019 року працював у приватному секторі як підприємець, де займався маркетингом, онлайн комунікаціями та цифровими продуктами для бізнесу. У 2019 році приєднався до державної служби - у Мінцифрі відповідав за запуск і розвиток Дії - одного з найбільших GovTech-проєктів Європи.

У 2024 році добровільно долучився до війська в складі підрозділу CODE 9.2: пройшов шлях від солдата до офіцера, створював підрозділ FPV-дронів, працював на рівні штабу. Брав участь у Курській операції в складі підрозділу CODE 9.2. Екіпажі FPV за допомогою дронів допомагали знищувати ворожу техніку, укріплення та живу силу, брали участь у фіксації взяття в полон російських військових.

У 2025 році перейшов на посаду керівника цифрових продуктів у Міністерстві оборони, де очолив розвиток «Армія+» та «Резерв+», сформував продуктове бачення й перевів команди на product-driven модель.

У команді міністра оборони відповідатиме за реформу системи закупівель. Завдання - зробити закупівлі для українського війська найбільш прозорими та ефективними у світі.
показать весь комментарий
15.06.2026 18:00 Ответить
всю дорогу працював в штабі? Трохи більше за рік, пройшов від солдата до офіцера?
показать весь комментарий
15.06.2026 19:01 Ответить
У 2024 році закінчив Київський національний університет, У 2024 році добровільно долучився до війська, У 2025 році перейшов на посаду керівника цифрових продуктів у Міністерстві оборони - відповідатиме за реформу системи закупівель.... черговий "смотрящий за потоками" щось там розповідає про окопи....
показать весь комментарий
15.06.2026 19:08 Ответить
А хто замінить контрактників що відвоювали? Такі, знову, мобілізовані..
показать весь комментарий
15.06.2026 19:00 Ответить
******
показать весь комментарий
15.06.2026 19:38 Ответить
До чого б не тоторкнулися зелені виродки все перетворюється в лайно.
показать весь комментарий
15.06.2026 19:53 Ответить
"Військові, які не підпишуть нові контракти, служитимуть до демобілізації" - яку, зазвичай, проводить Святий Петро.
показать весь комментарий
16.06.2026 07:34 Ответить