11676 посетителей онлайн

$150 тыс. за закрытие дела: НАБУ разоблачило сотрудника СБУ на взятке. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Антикоррупционные органы сообщили о предъявлении подозрения сотруднику СБУ, подстрекавшего представителя бизнеса дать взятку правоохранителям, чтобы вернуть изъятые во время обыска деньги и закрыть уголовное дело.

Об этом сообщила пресс-служба НАБУ, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

"В мае 2025 года на одном из предприятий в Запорожье был проведен обыск, в ходе которого были изъяты наличные средства на общую сумму более 6 млн грн.

Руководитель компании через своего знакомого решил выяснить причины таких действий правоохранителей. Этот знакомый обратился за информацией к сотруднику СБУ, который вместо объяснений предложил "решить проблему" за деньги", - говорится в сообщении.

По данным Бюро, сначала речь шла о возврате денег за половину изъятой суммы.

Однако впоследствии за $150 тыс. чиновник пообещал договориться с правоохранителями не только о возврате всех средств, но и о полном закрытии уголовного дела.

Досудебное расследование продолжается.

НАБУ разоблачило сотрудника СБУ на взятке: подробности
НАБУ разоблачило сотрудника СБУ на взятке: подробности
НАБУ разоблачило сотрудника СБУ на взятке: подробности

Топ комментарии
+9
Тепер "під заставу" , потім "сроки давності" і остаточна свобода...
показать весь комментарий
16.06.2026 10:50 Ответить
+6
ПРИКРО,дуже прикро,але астина СБУ---"працю" на свій карман.
показать весь комментарий
16.06.2026 10:44 Ответить
+6
Недарма так міцно влада тримається за Управління К в СБУ...... Цеж просто ОДИН попався.всього один....
показать весь комментарий
16.06.2026 12:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ПРИКРО,дуже прикро,але астина СБУ---"працю" на свій карман.
показать весь комментарий
16.06.2026 10:44 Ответить
Гірше, на Ворогів України. Маріупіль 3,14дари взяли тільки завдяки тому, що швидко просунулися з Криму, а просунулися, тому що там не було фортифікацій... Якби не це СБУ, можливо, не було б у кацапів і Маріка і ЗАЕС
показать весь комментарий
16.06.2026 10:59 Ответить
СБУ на той час керував близький друг Зеленського. Не нагадаєш, як його звуть?
показать весь комментарий
16.06.2026 11:44 Ответить
Це має значення? А те, що відкриті російські агенти ставилися на керівні посади і ЖОДЕН !!! офіцер не виніс це на загал, не подав рапорт, не згадав про честь офіцера, а всі схилили голови і пішли виконувати завдання російських агентів - це вам ні про що не говорить?
показать весь комментарий
16.06.2026 13:28 Ответить
Иван Аверков, ще раз - "Якби не це СБУ, можливо, не було б у кацапів і Маріка і ЗАЕС" - хто із друзів Зеленського на той час (з 19 по 22р вже) очолював СБУ? На ботофермі подоляка заборонили озвучувати?
показать весь комментарий
16.06.2026 14:52 Ответить
Не для його розуму, ця справа!! Таке у природі людській буває!!
показать весь комментарий
16.06.2026 15:43 Ответить
Ото ж бо. Цей Попандопуло на посту президента вже "напрацював" собі на 10 років розстрілу. Жаль, що вирок не приведено до виконання.
показать весь комментарий
16.06.2026 14:23 Ответить
Ця історія з продажним істотами в СБУ, тягнеться з часів ще кучми-деркача старого, упродовж 25 років!! Хорошковський з наливайченком та представником з батьківщини від СБУ ще більше можуть навести таких прикладів та бездіяльності КАДРОВИКІВ з СБУ і їх рукавадітелей з рукамиЗАГРЕБУЩИМИ та майновим статками з ФОПами їх жінок з родичами!!
Це лайно, розказане по усій Україні і смердить московією!
показать весь комментарий
16.06.2026 12:59 Ответить
Сергей Васильев #322886, наприклад, вважає, що це почалося з Зеленського і таких експертів тут куча.
показать весь комментарий
16.06.2026 13:30 Ответить
Иван Аверков вважає, що Зеленський не несе ніякої відповідальності за відчинені ворота для російських нацистів. У всьому винні попередники
показать весь комментарий
16.06.2026 14:46 Ответить
Із чого ти взяв, що я так вважаю? Пересмикування, підміна понять... ти або рюзге бот, або слабий на голову.
показать весь комментарий
16.06.2026 16:09 Ответить
Тепер "під заставу" , потім "сроки давності" і остаточна свобода...
показать весь комментарий
16.06.2026 10:50 Ответить
Але усі кєровніки, ну ні сном, ні духом, про таке повсякдення і не ЗНАЛИ!?!? Кадрові трудяги з СБУ, можуть це засвідчити, прямо поруч з ФОПами своїх родичів!!?!
показать весь комментарий
16.06.2026 13:02 Ответить
У нас закони створені корупціонерами для корупціонерів. От взяли на хабарі. "На гарячому". Вийшов під заставу і починає затягувати справу. Через три роки спливають сроки даності і справу закривають. Біографія чиста - "не судимий". Продовжуй...
показать весь комментарий
16.06.2026 13:08 Ответить
Ця бездіяльність від прикоритних осіб, і спонукає до Суду Лінча або до дієвої люстрації простою вірьовкою!! Наочно, і без повторних рецедивів такою істотою!! Сирійці це провели на пракьтці, і гірше не стало!! Ще і сьгодні вони ловлять асадівську нечисть та вішають її!!
показать весь комментарий
16.06.2026 13:13 Ответить
Асад належав до етнічної та релігійної меншини - алавітів. Їх там було 12% і всі займали державні посади і молилися на Асада. Він вважався у алавітів чуть не богом. От тепер більшість мститься меншості...
показать весь комментарий
16.06.2026 13:18 Ответить
Недарма так міцно влада тримається за Управління К в СБУ...... Цеж просто ОДИН попався.всього один....
показать весь комментарий
16.06.2026 12:12 Ответить
Там повно таких "вітюків", але служба своїх не здає. Тому це вирок всій службі.
Але ж "герой Малюк" про це ні слухом ні духом не знав, поки очолював СБУ, еге ж?
показать весь комментарий
16.06.2026 13:18 Ответить
Що зараз відбувається у справі Аслана Хакімова?
https://www.youtube.com/shorts/vCwCszpbJLQ
показать весь комментарий
16.06.2026 13:23 Ответить
Знову і знову те саме
Вже зовсім не дзвоню
показать весь комментарий
16.06.2026 13:31 Ответить
Поки голову СБУ вибирає корумпована влада на чолі з президентом серед працівників СБУ буде процвітати корупція, тому що керівник СБУ отримує накази від президента переслідувати та прослуховувати журналістів та опозиційних політиків. Тому керівник СБУ цінує не чесність та порядність серед своїх підлеглих, а особисту відданість та готовність виконувати навіть злочинні накази. Потрібні зміни до законодавства, щоб керівника СБУ нам вибирали наші міжнародні партнери які дають нам гроші на відкритому конкурсі і лише вони мали право його звільнити.
показать весь комментарий
16.06.2026 15:09 Ответить