12450 посетителей онлайн

Украине нужно ускоренное вступление в ЕС, потому что позже РФ попытается заблокировать этот путь, - Зеленский

Почему Украине нужно ускоренное вступление в ЕС: Зеленский объяснил

Президент Владимир Зеленский объяснил, почему Украине необходимо ускорить вступление в Евросоюз.

Об этом он заявил на конференции Reuters Next, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Глава государства понимает, что не все лидеры одобряют формат ускоренного вступления в ЕС.

"Потому что они хотят очень понятных, четких шагов для всех. Но мы не все, при всем уважении ко всем. Мы находимся в условиях войны, и нам нужны более креативные шаги, быстрые шаги. Нам это очень нужно", — подчеркнул Зеленский.

Также президент отметил, что затягивание с вступлением Украины в ЕС создает серьезные риски.

"Если после этой войны сделать большую паузу на нашем пути в ЕС, всё будет так же, как у нас было с НАТО. Россия найдёт способ заблокировать путь Украины в Евросоюз", — добавил он.

Открытие первого кластера переговоров

Напомним, что 15 июня все страны Европейского Союза достигли соглашения об открытии первого кластера переговоров о вступлении Украины и Молдовы в блок.

Топ комментарии
+22
Проблема в гундосому,який хєр ложив на реформи,і верховенство права,які вимагає ЄС!
показать весь комментарий
16.06.2026 16:56 Ответить
+14
Ні!Бидлан криворізький.Спочатку реформи суду,прокуратури,ментів,дбр.Перестати переслідувати опозіцію,а потім членство в ЄС.Недоцар довбаний.
показать весь комментарий
16.06.2026 16:49 Ответить
+13
Щоб прискорити вступ, слід спочатку тебе разом з твоєю зеленою бандою звільнити та притягнути до відповідальності. Список статей такий, що в один коментар не поміститься
показать весь комментарий
16.06.2026 17:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Проблемка лише в тому що Євросоюзу швидкий вступ України зараз не потрібний.
показать весь комментарий
16.06.2026 16:44 Ответить
Проблема в гундосому,який хєр ложив на реформи,і верховенство права,які вимагає ЄС!
показать весь комментарий
16.06.2026 16:56 Ответить
На жаль це не так. Зеленского прямо завтра можна прибрати, а от таку проблему як корумпована Україна "вирішувати" доведеться десятиліттями.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:19 Ответить
Які десятиліття?Головне бажання і воля.Десяток реальних сроків творять чудеса
показать весь комментарий
16.06.2026 17:23 Ответить
У нас 285 000 держслужбовців незважаючи на зменшення населення до 28 мільйонів. Це вже особливий паразитичний клас чиї доходи абсолютно не залежать від ВВП та середньої зарплати в країні. Вони гнилі наскрізь. Всі без винятку. Інших просто нема... Ці типи призначаєьб самі собі мільйонні зарплати і при цьому ще й люто крадуть всюди де бачать можливість. Вартість утримання держапарату у нас найвища на планеті, а зарплата начальника Укрпошти, громадянина США Смілянського 42 000 баксів на місяць, що на 12 000 вище ніж офіційна зарплата президента США Трампа... Їх не можна звільнити. Їх можна тільки перевішати...
показать весь комментарий
16.06.2026 17:32 Ответить
Ну і як ти його завтра прибереш?
показать весь комментарий
16.06.2026 18:19 Ответить
Є дегітимні способи. Наприклад, змусити подати у відставку можна з дуже багатьох причин. Від здоровя до кримінального переслідування.
показать весь комментарий
16.06.2026 18:24 Ответить
Час змінити сценариста, а таку ху...ню пише
показать весь комментарий
16.06.2026 16:46 Ответить
Ти придурку ти хоч знаєш що таке "потрібен" ? Багато чого потрібно , хтось за гроші щось купляє , хтось іншими шляхами добивається , моєму знаюмому потрібна тесла , а я тут при чому .
показать весь комментарий
16.06.2026 16:49 Ответить
Ні!Бидлан криворізький.Спочатку реформи суду,прокуратури,ментів,дбр.Перестати переслідувати опозіцію,а потім членство в ЄС.Недоцар довбаний.
показать весь комментарий
16.06.2026 16:49 Ответить
Придурок гундосий тобі ЄС поставив вимоги для вступу,без них ніяк.
показать весь комментарий
16.06.2026 16:54 Ответить
Яке воно вумне…
показать весь комментарий
16.06.2026 16:56 Ответить
Щоб прискорити вступ, слід спочатку тебе разом з твоєю зеленою бандою звільнити та притягнути до відповідальності. Список статей такий, що в один коментар не поміститься
показать весь комментарий
16.06.2026 17:04 Ответить
А сейчас раха ничего не блокирует? Оккупированные территории и ежедневные обстрелы это так, мелочи) тут дело скорее в самих европейсах. Если все эти Мерцы и Макароны хотя бы делают вид что готовы принять нас в ЕС, пусть не сейчас но может быть потом, как-нибудь, после реформ. То те кто придет после них, с большой вероятностью даже говорить об этом не станут. Именно такая ситуация сейчас просматривается. А если к тому времени ещё и с рахой замирятся, а это случится рано или поздно после прекращения горячей фазы войны, то тем более не захотят "эскалировать и нагнетать". Так что в одном он прав. У нас есть более менее реальное окно в 3-4 года максимум. Но это все условно. Сейчас шансы есть, но они процентов 5-10. Лет через 5, шансов не будет вообще.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:13 Ответить
Нема ніяких 5-10%.Не думаю,що ЄС закриє очі на брехню вови і пусті обіцянки
показать весь комментарий
16.06.2026 17:17 Ответить
Був шанс великий,але його похоронив мудрий наріт
показать весь комментарий
16.06.2026 17:18 Ответить
Яке відношення росія має до ЄС? Вступ до ЄС блокують міндічі, єрмак, цукермани, чернишови, шефіри.., та всі друзі Зе разом з ним.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:33 Ответить
Я думаю, що Україні потрібен президент, в не актор, граючий роль президента. Це бачать і в тій же Європі.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:51 Ответить
В ЄС краще нас знають і про міндічь-гей, про файєрпонт.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:53 Ответить
Віповідно,потрібен прискорений відхід від справ "слуги народу",бо при ньому в реалі це не вийде.
показать весь комментарий
16.06.2026 17:56 Ответить
А мародерити під час війни- це теж реформа!?
показать весь комментарий
16.06.2026 18:04 Ответить
буратінка, бери усе й одразу. Готівкою!
показать весь комментарий
16.06.2026 18:42 Ответить
При тебе Украина туда точно не попадёт
показать весь комментарий
16.06.2026 19:03 Ответить
Від дописів складається враження що українці не бажають бути членом ЄС. Всі ці дивні бу-га-га приводять мене до коментарів початку війни на рахунок іноземної допомоги в озброєнні. На кштал- Хто тобі дасть? Самому потрібно мати. Чого ти з простягнутою рукою по світу шастаєш. і таке подібне.- Якийсь дивний патріотизм який допускає загибель країни аби тільки не Зеленський. Мені він також не подобається від слова ніколи і ніяк але я не буду ставити палки в колеса української державності і, наприклад, шляху до членства в ЄС виключно з моєї особистої неповаги до цієї людини. Якщо людина хоч тушкою хоч чучелом намагається впхнути Україну в західні структури щоб дійсно поставити ще один бар'єр між нами і кацапньою то яка різниця його прізвище Порошенко чи Зеленський. Головне вскочити на підніжку цього європейського трамвая, а далі хоч вішай на гиляці хоч топи в калюжі всіх представників зеленої банди.
показать весь комментарий
16.06.2026 19:57 Ответить
Зеля вже крутиться, як вуж на пательні. Тільки б не прибили його шоблу Європейськими законами. Бо тюрма!..
показать весь комментарий
16.06.2026 20:24 Ответить