15358 посетителей онлайн

Минобороны анонсировало проверки во всех ТЦК: "Насилие категорически недопустимо"

ТЦК

Министерство обороны Украины начнет служебные проверки во всех территориальных центрах комплектования и социальной поддержки на фоне недавних резонансных инцидентов в РТЦК Одесской области.

Об этом заявил заместитель министра обороны Мстислав Баник по итогам совещания с командованием Сухопутных войск, сообщает Цензор.НЕТ.

Подробнее о проверке в ТЦК

По словам Баника, в ходе проверок правоохранительные органы и профильные ведомства "максимально тщательно" рассмотрят все обращения граждан относительно незаконного содержания, насилия и других неправомерных действий со стороны военных ТЦК.

"Любое насилие, нарушение прав человека и попрание человеческого достоинства в отношении людей, часть из которых станет нашими защитниками, категорически недопустимы, особенно на пятом году войны", - подчеркнул заместитель министра.

Он отметил, что эти скандалы в очередной раз подтверждают необходимость масштабной реформы ТЦК, над которой сейчас работает оборонное ведомство.

"Функции ТЦК должны быть распределены между другими учреждениями, без замкнутого цикла учета и мобилизации. Хабы, в которых люди будут ожидать прохождения ВЛК, отправки в учебные центры и бригады, должны быть максимально комфортными, гуманными, с круглосуточной видеофиксацией и жестким контролем взаимодействия с гражданами на всех этапах", - добавил Баник.

Что этому предшествовало?

Топ комментарии
+29
Ах ви ж наші золотка! Та ви ж нічого не знали???!!!! 😲 Твою ж дивізію! Невже і Зєлєнскій дізнається? 🤔
показать весь комментарий
17.06.2026 16:14 Ответить
+27
Тцк самі себе будуть перевіряти? Нічого не знайдуть, все чисто , всі працюють за 20тисяч гривень на місяць , самим не смішно?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:12 Ответить
+13
Краще б відповіли, чому тцкуни бігають по вулицях в балаклавах?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тцк самі себе будуть перевіряти? Нічого не знайдуть, все чисто , всі працюють за 20тисяч гривень на місяць , самим не смішно?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:12 Ответить
Просто вам ведмідь на розводі ще не довів, що ТЦК, це Сухопутні Війська які відносяться до Міноборони тільки структурно. Міноборони не призначае і не звільняє посадових осіб у ЗСУ.
Перевіряти може-фінанси, постачання, загальний стан бойових частин( чи є де розміщуватися, санітарні вимоги,..). Ніяких наказів, що змінють функції чи структуру ЗСУ, Міноборони не має повноважень видавати.
показать весь комментарий
17.06.2026 17:30 Ответить
Чого ромка істомін не в окопі? Теж ненавчений воювати?
показать весь комментарий
17.06.2026 17:31 Ответить
А чому ти ще не в окопі, хоча гєрасімов тебе особисто собаками шукає?
показать весь комментарий
17.06.2026 17:35 Ответить
воно у юзіка унітаз миє. нема коли Батьківщину захищати.
показать весь комментарий
17.06.2026 18:21 Ответить
Сказав спітнілий мужичок- черговий,, працючий за Ніком " Коваленко", протер спітнілу від розумових зусиль клавіатуру і включив "60 мінут" із скабєєвою
показать весь комментарий
17.06.2026 22:30 Ответить
Ах ви ж наші золотка! Та ви ж нічого не знали???!!!! 😲 Твою ж дивізію! Невже і Зєлєнскій дізнається? 🤔
показать весь комментарий
17.06.2026 16:14 Ответить
пліз , прошу пана до окопу
показать весь комментарий
17.06.2026 16:15 Ответить
Заранее предупредить "разбойников". Как предусмотрительно.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:16 Ответить
Стефанчуки-зеленський-свириденко з миловановим і кабміндічами, навіть і «не ЗНАЛИ», весь час свого існування на посадах, про такі події в Україні!?!?
Не кажучи про керовніків з держсекретарями з КМУ, ВЦДА, СБУ, ДБР, і далі за списком держОрганів в України, аж до комунальних служб з надання ритуальних послух(за чималенькі гроші)!!!
показать весь комментарий
17.06.2026 16:19 Ответить
Всі ТЦК будуть "поставлені на счьотчік", ато багато заробляти стали
показать весь комментарий
17.06.2026 16:19 Ответить
дають чого б не брати
показать весь комментарий
17.06.2026 16:21 Ответить
Якби всі одразу давали, то їм не доводилось би безстроково тримати людей у своїх катівнях.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:42 Ответить
Интересно, даю ДО насильства или уже после?
показать весь комментарий
17.06.2026 17:04 Ответить
Невже? Зараз, Голобородько буде перевяряти придуману структуру Голобородька? Постраждають ті, хто виконував незаконні вказівки самого Голобородька. І пиками тих ТЦКашників, Голобородько буде відмивати свогю репутацію зі створенням і дією ТЦК. Висновок можу передбачити вже зараз, що у встому винні ТЦК, а невідомий Володя маладєць і герой!!!
показать весь комментарий
17.06.2026 16:22 Ответить
Давно пора, этот.бучий беспредел нужно уничтожить
В армии с 22го но то что происходит там уже где то два года, я не про Кеш сейчас, а про то как бьют людей и маски шоу
показать весь комментарий
17.06.2026 16:23 Ответить
И Кеш тоже важно
показать весь комментарий
17.06.2026 16:25 Ответить
Хлопець! Ти заблукав! Тобі на страна.с,..у, щоб на гєрасімова жалітится, а ти на український сайт забрів.
показать весь комментарий
17.06.2026 17:33 Ответить
Чого свого медведчука не згадуєш?
показать весь комментарий
17.06.2026 18:07 Ответить
Ця перевірка по своїй суті ні про що. Що і як має трактуватись, як насильство? Яким чином можна перевірити, чи було насильство?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:25 Ответить
До 22 року, тцк були ніхто майже, а зараз майже необмежена влада і вседозволеність, цікаво хто за цим "ват" стоїть?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:26 Ответить
Це таке саме складне питання як і риторичне: "хто такий Вова?".
показать весь комментарий
17.06.2026 16:37 Ответить
ОПГ квартал
показать весь комментарий
17.06.2026 16:49 Ответить
"и эцилопп меня не имеет права бить по ночам… Никогда!.." (с)
показать весь комментарий
17.06.2026 16:28 Ответить
Ага, схаменулися. Репутацію ТЦК вже ніщо не змінить.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:30 Ответить
ТЦК ещё полбеды. Основная проблема это ВЛК 5-ти минутки. Дохторей когда за жопу будут брать, ибо все беды от них.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:47 Ответить
ну нарешті. Бо мобілізація потрібна -але не принизлива. Не можна довіряти свій захист розтоптаній тобою людині
показать весь комментарий
17.06.2026 16:30 Ответить
Краще б відповіли, чому тцкуни бігають по вулицях в балаклавах?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:35 Ответить
Вони соромляться що вони таки гарні
показать весь комментарий
17.06.2026 16:42 Ответить
"«Більшість громадян плутають балаклави з формою одягу військовослужбовців шарф-труба», - так заявив керівник обласної ТЦК та СП Олексій Дубовик."
Мабуть Олексій Дубовик отак собі уявляє "шарф-трубу"?
показать весь комментарий
17.06.2026 16:48 Ответить
Просто дуже сором'язливі, гамселять але соромляться
показать весь комментарий
17.06.2026 21:15 Ответить
Це в котрий раз вже перевірка буде? Попередні перевірки щось змінили на краще? 🤔
показать весь комментарий
17.06.2026 16:39 Ответить
нічого не знайшли просто. може зараз щось знайдуть.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:41 Ответить
Колись у радянськiй школi ми читали стiшок: У рiчцi вражу щуку утопити ! Послухали лисичку, та щуку кинули у рiчку.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:41 Ответить
Тобто нарешті визнали що насильство з боку тцк це не вороже іпсо ?
Ладно. То таке. Система накульгує, але працює. Окрім перевірок, як міноборони пропонує стимулювати до мобілізації ? Нікого не будемо брати в армію ? Нехай воюють ті що уже там ?
Чи це вкинули щоб запудрити мізки без подальшого виправлення ситауції
показать весь комментарий
17.06.2026 16:41 Ответить
Ну так очевидно ж, що це частина примусу до миру.

Спочатку ми перевiряемо та модернiзуемо ТЦК, бо там насильство (i спробуйте сказати що це не так);

Потiм мобiлiзацiя стопориться, бо лише бусифiкацiя дозволяла мати гарматне м'ясо на фронтi;

Далi на бiлому конi виiзджае якись невiдомий Вова i каже: - фiнiта ля комедiя, в Украiни бiльше немае ресурсу на спротив, доведеться бачити мир в очах путiнга;

А там - або корейський або фiнський сценарiй.
показать весь комментарий
17.06.2026 16:44 Ответить
Система вже не накульгує а сторчиться... Що робити? А для початку спробувати почитати пару розумних книжок, якщо бог звісно не обділив нехитрим мистецтвом читання тих кого уповноважено приймати рішення( наприклад Макіовелі та Шапошникова)... Там місститься дуже багато цікавих і повчальних речей, заючи які пожна спробувати вивести систему з тотального сторчака, доки вона не вперлася мармизою в асфальт, та повернути її в режим кульгання.
показать весь комментарий
17.06.2026 23:23 Ответить
Правоохоронці, особливо, будуть розглядати скарги. Це жарт якийсь, вони ж співучасники. Все набагато складніше. Тут цілий трибунал треба по воєнним злочинам тцк та поліції. Це тисячі злочинців, взагалі патова ситуація
показать весь комментарий
17.06.2026 16:44 Ответить
Всем а-та-та сделать...
показать весь комментарий
17.06.2026 17:02 Ответить
Здравствуйте, мы к вам с проверкой, вы случайно не применяете насилие в отношении граждан Украины ? Нет ? Ну и молодцы... На кого это всё расчитано, подозреваю что нас всех держат за идиотов...
показать весь комментарий
17.06.2026 17:06 Ответить
Це ж було уже!
А ще Зеленскій особисто провів реформу ТЦК, змінив усіх повним складом, і призначив нових! Тому говорити таке це гра рукою Кремля по рейтингу Зеленского!
показать весь комментарий
17.06.2026 17:09 Ответить
Насильство неприпустиме. А ухиляння від служби під час дії військового стану припусти? Коли стоїть питання виживання держави. Якщо сикливий ухилянд добровільно не з'являється до ТЦК, значить його треба доставити силою, а як інакше? Сцикунам давно пора усвідомити, якщо вони не будуть служити в українській армії, то фронт посиплеться і тоді вони будуть служити в російській армії, а там з ними ніхто панькатися так як в Україні не буде.
показать весь комментарий
17.06.2026 17:32 Ответить
Держава - це ще та найобка. Гарантії того, що буде достойна пенсія - 0,0%. Гарантії того, що твою дитину, яку держава не допомагала ростити, заберуть на якусь чергову війну - 100%. Ти - кріпак. І доля твоя - кріпацька. Тебе з дитинства вчать "бути хорошим громадянином". Тобто - слухняним. Не ставити незручних питань. Платити податки. Терпіти. Мовчати. Не хитати човен. Народжувати нових платників податків і нових солдатів. Віддавати державі роки життя, здоров'я, нервову систему і гнути спину - в надії, що потім тобі щось повернеться. Але історія людства показує, що коли починається криза, війна, голод або переділ ресурсів як зараз у світі - держава першою згадує не про твої права, а про твої обов'язки.
показать весь комментарий
17.06.2026 17:54 Ответить
Ви подивіться які обличчя у генералів пентагону, спокійні врівноважені прості люди з ВІЙСЬКОВИМ досвідом і без"обожествління" (рекрут ти гівно а я бог) і порівняйте обличчя у мо, сирок, Гаврилюк така припухлість наче щодня бухають, у гнатова як у маніяка погляд, про хфедорова взагалі мови нема , не служив ні разу, про яку довіру до них простому солдату може бути??
показать весь комментарий
17.06.2026 18:06 Ответить
Є шанс поповнити ряди ЗСУ за рахунок "героїв ТЦК"?
показать весь комментарий
17.06.2026 20:41 Ответить
Вони обісруться на фронті, і ,якщо їх відправити до тих кого ж вони бусифікували то це буде дуже цікава пригода для цкуна.
показать весь комментарий
17.06.2026 21:19 Ответить
Йшов 2050 рік...
показать весь комментарий
17.06.2026 21:31 Ответить
Горбатих лише могила виправить.
показать весь комментарий
17.06.2026 21:33 Ответить