Еще 80 тонн оружия от США доставили в Украину. ФОТО
Самолет со второй частью военной помощи от США приземлился в Киеве.
Об этом в твиттере сообщил министр обороны Алексей Резников, передает Цензор.НЕТ.
"Вторая птица в Киеве! Более 80 тонн оружия для усиления обороноспособности Украины от наших друзей из США! И это не конец", - подчеркнул он.
Напомним, в ночь на 22 января в Киев прибыла первая часть военной помощи от Соединенных Штатов. Партия включала ПТРК Javelin и реактивные термобарические гранатометы M141 Bunker Defeat Munition (SMAW-D), предназначенные для разрушения фортификационных укреплений и бункеров.



https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/7119216351451933?__cft__[0]=AZXvBDouVay_8w7L_sxdQ6UExkWREeYevs7E-5Knli_v3MxKuKnrO6TDgfAvLd2SGyH1lTUjYM9gLMaKyBAysY8a6eTrk9_07POhjR7Cp4mXV7qXISiepWEisUlctb9MhNs&__tn__=%2CO%2CP-R 1 год ·
З листопада місця Верховний Головнокомандувач жодного разу не звернувся до армії, захисників, волонтерів та народу України щодо війни з Росією, не дав оцінку діям Путіна. Заклик не панікувати, і відсутність адекватних коментарів по обстановці, показують усім нашим партнерам велику слабкість держави. Питання оборони залишається питанням частини громадянського суспільства, армії, та деяких урядових установ, а не питанням усієї держави.
У той час як НАТО консолідує зусилля для попредження нападу Росії, президент України ухиляється від публічних заяв, і це мовчання викликає питання в усіх нашіх друзів.
Обстановка загрозлива і саме тому вона вимагає спілкування та пояснень. І не з американськими, а з українськими ЗМІ.
Замовчуються та не вирішуються й конкретні проблеми підготовки до оборони. Для забезпечення армії влада не виділяє додаткові кошти, нічого не змінюється у постачанні боеприпасів у Держоборонзамовленні, у постачанні запасних частин до техніки, нема ні нового автотранспорту, ні нових безпілотників, які потрібні у військах.
Ми розуміємо, з чим та з ким пов'язане це мовчання. Бо Зеленський не хоче відповідати, що стратегія, яку вони з Єрмаком визначили в Омані у стосунках з Росією у 2020-му, виявилась повним провалом, і фактично Путін зараз чинить такий тиск саме тому, що бачить, яка хитка президентська влада.
Зеленський досі без жодних пояснень тримає на посаді голови комітету по розвідці російського агента Руслана Демченка. І це відбувається тільки з однієї причини - тому що Демченко є зв'язковим з Москвою. Демченко є одним з тих чиновників Януковича, які активно підтримували здачу Криму та виступали проти Євромайдану, після його призначення стався Вагнергейт. Знаходження Демченка на посаді, яка контролює усю українську розвідку під час війни - це пряма зрада державних інтересів. І це питання, на яке Зеленський досі не відповів.
Я русскоязычный украинец. И что это значит если русня ломанётся ? Это значит только одно. Мне легко их будет допрашивать.