Ще 80 тонн зброї від США доправили в Україну. ФОТО
Літак з другою частиною військової допомоги від США приземлився в Києві.
Про це у твіттері повідомив міністр оборони Олексій Резніков, передає Цензор.НЕТ.
"Другий птах у Києві! Понад 80 тонн зброї для посилення обороноздатності України від наших друзів із США! І це не кінець", - підкреслив він.
Нагадаємо, у ніч на 22 січня до Києва прибула перша частина військової допомоги від Сполучених Штатів. Партія включала ПТРК Javelin та реактивні термобаричні гранатомети (вогнемети) M141 Bunker Defeat Munition (SMAW-D), призначені для руйнування фортифікаційних укріплень та бункерів.



https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/7119216351451933?__cft__[0]=AZXvBDouVay_8w7L_sxdQ6UExkWREeYevs7E-5Knli_v3MxKuKnrO6TDgfAvLd2SGyH1lTUjYM9gLMaKyBAysY8a6eTrk9_07POhjR7Cp4mXV7qXISiepWEisUlctb9MhNs&__tn__=%2CO%2CP-R 1 год ·
З листопада місця Верховний Головнокомандувач жодного разу не звернувся до армії, захисників, волонтерів та народу України щодо війни з Росією, не дав оцінку діям Путіна. Заклик не панікувати, і відсутність адекватних коментарів по обстановці, показують усім нашим партнерам велику слабкість держави. Питання оборони залишається питанням частини громадянського суспільства, армії, та деяких урядових установ, а не питанням усієї держави.
У той час як НАТО консолідує зусилля для попредження нападу Росії, президент України ухиляється від публічних заяв, і це мовчання викликає питання в усіх нашіх друзів.
Обстановка загрозлива і саме тому вона вимагає спілкування та пояснень. І не з американськими, а з українськими ЗМІ.
Замовчуються та не вирішуються й конкретні проблеми підготовки до оборони. Для забезпечення армії влада не виділяє додаткові кошти, нічого не змінюється у постачанні боеприпасів у Держоборонзамовленні, у постачанні запасних частин до техніки, нема ні нового автотранспорту, ні нових безпілотників, які потрібні у військах.
Ми розуміємо, з чим та з ким пов'язане це мовчання. Бо Зеленський не хоче відповідати, що стратегія, яку вони з Єрмаком визначили в Омані у стосунках з Росією у 2020-му, виявилась повним провалом, і фактично Путін зараз чинить такий тиск саме тому, що бачить, яка хитка президентська влада.
Зеленський досі без жодних пояснень тримає на посаді голови комітету по розвідці російського агента Руслана Демченка. І це відбувається тільки з однієї причини - тому що Демченко є зв'язковим з Москвою. Демченко є одним з тих чиновників Януковича, які активно підтримували здачу Криму та виступали проти Євромайдану, після його призначення стався Вагнергейт. Знаходження Демченка на посаді, яка контролює усю українську розвідку під час війни - це пряма зрада державних інтересів. І це питання, на яке Зеленський досі не відповів.
Я русскоязычный украинец. И что это значит если русня ломанётся ? Это значит только одно. Мне легко их будет допрашивать.