Дружеское послание путину, ржавый карлик, справедливый конец войны. Свежие ФОТОжабы от "Цензор.НЕТ"
Традиционные ценности
Уже конец?
Ржавый карлик
Обновленная ядерная доктрина
Справедливый конец войны
Обратная антропология
Трудовые будни
Воистину
Титаник плывет...
Семен Скрепецкий "Икона мироточит"
Состояние дел
Дружеское послание
По аналогии
Полезное изобретение
Козак с мушкетом и кремлевским шкетом
Больше фотошопов смотрите здесь
















Цілу ніч мавпи хвости собі відпилювали, брились, мились…
На ранок дивиться Господь - краса! Живуть люди в хатинках біленьких, квітники біля хат, садки вишневі за хатами, лани буяють житами-пшеницею, в господі - корови, вівці, свині, птиця всіляка…І возрадувався Господь, побачивши, що то добре…Коли це чує, а з лісу п»яні крики линуть. Він туди, дивиться, а частина мавп, як і вчора, хвостаті, оброслі, немиті, по гіллю скачуть. Він як крикне: «Ах ви, непокірні!Я вчора вам що звелів?!»
Перелякані мавпи по кущах розбіглись, поховались. Потім одна мавпа з кущів вилазить і каже: «А-а-а в чём де-ело? Мы па-а-украински не па-анимаем…».
2). Дарвіновське. Руцкіє (47хр) - втрачена ланка між мавпами(48хр) і людиною(46хр).
- Яка мова сама древня?
- Небензя підривається з місця:
- Ну, конечно же - РУССКИЙ ЯЗЫК!!!
- Чим доведете?
- Так вот: сидели три бабуина на ветке дерева, наевшись бананов..... А под деревом вожак лежал.... Один бабуин говорит: "Ба-ба-ба..." Другой подхватывает: "Бу-бу-бу.." Третий заканчивает: "Бы-бы-бы...." Вожак полежал, подумал, и выдаёт: "Бабубы....." Вот так и возник первый язык!"