9969 посетителей онлайн

Россиянин не пускает своего "трехсотого" в укрытие, бьет его, отталкивает и угрожает автоматом. ВИДЕО

В сети опубликована видеозапись, на которой раненый оккупант пытается залезть в укрытие, а другой россиянин его туда не пускает.

Как сообщает Цензор.НЕТ, на записи видно, что еще целый захватчик бьет раненого, толкает и угрожает ему оружием.

Топ комментарии
+13
"Миротворця" туди кинуть треба, і їх "помирить"... До самого кінця життя... Наприклад, Ф-1...
показать весь комментарий
28.07.2025 15:03 Ответить
+11
Русские своих не... пускают.
показать весь комментарий
28.07.2025 15:03 Ответить
+11
Дивлячись на цю кацапську мразоту... вже й те..що було у роки другої світової сприймається по іншому. У порівнянні з німцями..кацапи ще звіріші та паскуднійші. Але ми багато і не знаємо...що було тоді. Недарма ***** продовжило ще на 50 років секретність документів того часу. Бо якщо вони відкриються...то есесівці... поліцаї... будуть дітьми у порівнянні зі звірячістью кацапні... І сьогодні кацапи це підтверджують своїми діями!
показать весь комментарий
28.07.2025 15:22 Ответить

Загрузка...