11336 відвідувачів онлайн
11 980 44

МЗС Білорусі з "повагою та розумінням" сприймає "визнання "ЛДНР" Росією

Про це міністерство повідомляє у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми з повагою та розумінням сприймаємо рішення російської сторони про визнання незалежності "Донецької та Луганської народних республік".
Цей крок Росії має не лише політичний, а й серйозний людський, гуманітарний вимір, враховуючи кількість російських громадян, які проживають на цих територіях і зазнають поневірянь протягом майже восьми років. Білорусам, як нікому іншому, знайомі жахи війни, а прагнення жити у мирі та злагоді між народами – у нашому генетичному коді", - йдеться в повідомленні.

В МЗС РБ додали, що і зараз вважають дипломатичні методи пріоритетними та готові всіляко сприяти цьому процесу.

Нагадаємо, 21 лютого президент РФ Володимир Путін заявив про визнання Росією "незалежності" так званих "ЛНР" та "ДНР". Він також офіційно скерував до ОРДЛО війська РФ. За повідомленнями користувачів соцмереж, російські війська ввечері 21 лютого ввійшли на окупований Донбас.

За словами заступника голови комітету Ради Федерації Клімова, "ЛНР" та "ДНР" Росія визнає "у фактичних межах".

Згодом з'явилася реакція європейських країн на визнання "ЛНР" та "ДНР. У Європі обіцяють нові санкції для Росії та зброю проти танків — для України.

Топ коментарі
+28
показати весь коментар
22.02.2022 15:03 Відповісти
+13
в вашем генетическом коде только рабство и цветы ментам
показати весь коментар
22.02.2022 15:03 Відповісти
+12
Какой может быть МИД у белорусской области?! Может и в ростовской или воронежской есть свой МИД?
показати весь коментар
22.02.2022 15:04 Відповісти

Завантаження...