7171 відвідувач онлайн
30 293 64

Ракети на Львів запустили з Каспійського регіону. Станом на 12.30 7 загиблих, 11 людей постраждали, - Козицький

львів

Про це повідомив у фейсбуці глава Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні близько 8:30 по Львову вдарили чотири ракети. Це були крилаті ракети повітряного базування. За попередньою інформацією, їх випустили з Каспійського регіону. Три ракети вдарили по об'єкті військової інфраструктури. Одна – по шиномонтажу. Перший об'єкт – це склади, які не використовували. Внаслідок влучань сталися пожежі!, - зазначив він.

За його словами, на обидвох об'єктах пожежі уже повністю загасили. Підрозділи ДСНС розбирають завали.

Козицький уточнив, що обидва об'єкти зруйновані повністю.

"На жаль, є загиблі. Станом на цю годину відомо про 7 загиблих. Це перші загиблі внаслідок влучання по Львову. Також наразі відомо про 11 постраждалих. Серед них – одна дитина. Троє постраждалих у важкому стані. У дитини незначні ушкодження. Дані щодо загиблих та постраждалих ще можуть змінюватися", - додає очільник регіону.

Крім того, він зазначив, що навколо місць влучання пошкоджені вікна у будинках та транспортні засоби.

"Дякую нашим силам ППО! Вони роблять надзвичайний вклад у те, щоб над нашими головами небо було спокійним", - резюмує Козицький.

Раніше повідомлялося про 5 прицільних ракетних ударів по Львову. Кілька ракет влучили поруч із залізничними об’єктами у Львові.

Топ коментарі
+19
Ні, не пожартував. Було дві атаки, а ракет значно більше. Якби не ППО, то...
показати весь коментар
18.04.2022 13:06 Відповісти
+17
А что ты предлагаешь? Ответить нечем, шашлыки на майские для этого не подходят.
показати весь коментар
18.04.2022 13:19 Відповісти
+17
А хто обирав Зеленського і чому росіяни так раділи програшу Петі і зі всіх каналів, включаючи українські , лили бруд ? Порох говорив про асфальт і хто на ньому буде їздити. Люди обирали Зеленського бо не хотіли воювати і хотіли миру , як і сам Зеленський в очах Путіна. Люди самі не хотіли,щоб гроші тратитись на ракетні програми, тому обрали Зеленського, який на мирних лозунгах , і виграв вибори. Маємо те, що самі обрали.
показати весь коментар
18.04.2022 13:28 Відповісти

Завантаження...