4432 відвідувача онлайн
17 767 61

Суд в Іспанії відпустив Шарія під підписку про невиїзд, чекають запит на екстрадицію

шарій

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання El Pais.

Шарія, який багато років живе в прибережному іспанському муніципалітеті Рода-де-Бера (Таррагона), заарештували у середу у нього вдома.

Агенти Корпусу національної поліції (КНП) виконали ордер на арешт, виданий київською владою, яка веде розслідування проти нього за "державну зраду" та "розпалювання ворожнечі". Україна звинувачує Шарія у тому, що він перебуває на службі Росії з 2014 року.

У четвер суд погодився звільнити його доти, доки Україна не попросить про його екстрадицію.

Голова слідчого суду Хосе Луїс Калама заборонив Шарію залишати Іспанію, вилучив його паспорт і зобов'язав його двічі на місяць з'являтися в найближчий до його дому суд.

Ці заходи припиняють свою дію впродовж місяця, якщо Київ "офіційно не подасть запит на екстрадицію". Прокуратура також просила його тимчасово звільнити.

Топ коментарі
+31
В рашку попытается дёрнуть. Зря отпустили.
показати весь коментар
05.05.2022 17:31 Відповісти
+27
А дурням була радість. Ніби цей покидьок -- це найбільша проблема України. Ще раз повторю: усуньте "Козиря". Покарайте тих, хто випустив "ваґнерівців". А цьому виродкові, "шарію", звісно, що нічого не буде. Сидітиме в Іспанії ще з десять років, як "фірташ" у Австрії.
показати весь коментар
05.05.2022 17:33 Відповісти
+22
дружок, пол Харькова не отрываясь смотрят до сих пор блевотину этого петушария, а лошье73 и его лохторат это вместе 90%. если быдло хочет жрать дерьмо, то причем здесь он. по честному, западная напрасно предоставила убежище половине как минимум. пусть бы жрали свой сРюзьке мир, с Рабиновичем, Медведчуком, Пальчевским, Шарием, 112, НьюзИваном....
показати весь коментар
05.05.2022 17:43 Відповісти

Завантаження...