5512 відвідувачів онлайн
32 576 136

США вжили заходів, щоб збитий дрон MQ-9 Reaper не потрапив у чужі руки, - Кірбі

reaper

Сполучені Штати вжили заходів, щоб безпілотник MQ-9 Reaper, який упав у Чорне море, не потрапив у чужі руки.

Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"Ми вжили певних заходів, щоб Reaper нікому не дістався. Зрозуміло, ми не хочемо, щоб хтось, крім нас, до нього мав доступ", - заявив Кірбі.

Раніше представник Пентагону генерал Патрік Райдер заявив, що безпілотник, який зазнав аварії, не опинився в руках російських військових.

Нагадуємо, 14 березня ВПС США повідомили, що російських літаків Су-27 зачепив гвинт американського безпілотника MQ-9 над Чорним морем, через що американським силам довелося збити MQ-9 у міжнародних водах.

У Міноборони РФ заявили, що американський безпілотник впав у Чорне море через свій різкий маневр, російські винищувачі з ним не контактували.

Топ коментарі
+30
Якщо пошкодили пропеллер, то контакт був.
Невідомий Су-27 мав одержати по носі - по немитому москальському носі.
показати весь коментар
15.03.2023 07:30 Відповісти
+23
Томагавками по пустій базі. А Хаймарсами Байдена повними ПТУ чмобіків вивозять в цинковий трунах та пригожин фоткає гори трупів
показати весь коментар
15.03.2023 07:40 Відповісти
+20
В наступний раз шмальніть по літаку рашистів. Такий же член НАТО Ердоган замочив кацапського пілота, так ху#ло ще й смокче йому за це весь час
показати весь коментар
15.03.2023 07:32 Відповісти

Завантаження...