4625 відвідувачів онлайн
12 230 82

"Сором і ганьба, не вірю, що це поляки. Перепрошую, воююча Україно", - генконсулка Польщі у Львові Дзвонкевич про блокаду кордону

кордон,польща

Про це генконсулка написала на сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Не можу більше мовчати. З любові до Батьківщини. Не можу вдавати, що не бачу цих дій, які ганьблять Польщу на польсько-українському кордоні. Вибачте, дорогі українські друзі. Те, що відбувається, не може бути справою рук моїх співвітчизників", - наголосила Дзвонкевич.

За її словами, коли ще підлітком вона дізналася, що під час Варшавського повстання 1944 року росіяни, які стояли на правому березі Вісли, не погодилися на посадку літаків союзників, які допомагали воюючій Варшаві, то подумала, що лише росіяни можуть поводитися так ганебно.

"Зрештою, призначена для повстанців допомога була скинута з цих літаків на околиці Варшави й опинилася в руках німців. Тоді, будучи підлітком, я була переконана, що тільки росіяни можуть спокійно дивитися, як стікає кров'ю інший народ... що ми, поляки, ніколи б не зробили чогось подібного.

А що сьогодні роблять "польські" фермери та перевізники? Я не вірю, що вони поляки... Справжній поляк ніколи не вдарить ножем у спину своїм сусідам, які борються за свободу. Йдеться не про вимоги, а про форму протесту. Сором і ганьба. Перепрошую, воююча Україно, перепрошую….", - додала генконсулка.

Топ коментарі
+44
Дуже адекватні слова.
показати весь коментар
21.02.2024 11:50 Відповісти
+30
Навіть серед поляків є порядні люди. Тепер головне, шоб вони не мовчали.
показати весь коментар
21.02.2024 11:51 Відповісти
+16
І навіть серед українців є маса дебілів які звинувачують в ситуації Україну...
показати весь коментар
21.02.2024 12:17 Відповісти

Завантаження...