9621 відвідувач онлайн
5 513 10

Окупанти вдарили по курортному селищу в Білгород-Дністровському районі Одещини

Обстріл Одещини 5 червня

В другій половині дня 5 червня російські війська атакували туристичну інфраструктуру в Одеській області.

Про це в коментарі "Суспільному" повідомив керівник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що була пошкоджена цивільна інфраструктура, пов’язана з відпочинком. 

За його словами заклад не працював. Попередньо інформації про травмованих чи загиблих немає.

Пізніше в Одеській обласній прокуратурі уточнили, що росіяни атакували об’єкти туристичної інфраструктури у Білгород-Дністровському районі.

Як писав Цензор.НЕТ, сьогодні в Одесі під час повітряної тривоги пролунав вибух, тоді Повітряні сили попереджали про швидкісну ціль в напрямку Одещини.

Топ коментарі
+2
Фото наслідків ворожого обстрілу
показати весь коментар
05.06.2024 19:52 Відповісти
+2
Оновлено 19:46
https://t.me/odesa_prokuratura/360 Одеська обласна прокуратура
Ворожий обстріл курортного селища на Одещині - прокурори документують наслідки
🔷 За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
🔹За даними слідства, 05 червня близько 17:00 збройні сили рф завдали ракетний удар по цивільній інфраструктурі Одещини.
🔹Ворог поцілив по об'єктам туристичної інфраструктури у Білгород-Дністровському районі.
🔹Огляд триває, повний перелік руйнувань та пошкоджень встановлюється. На місці подій прокурори у взаємодії зі слідчим УСБУ документують черговий воєнний злочин рф.
показати весь коментар
05.06.2024 19:55 Відповісти
+1
Вони просто як і всі люди судять по собі. Вони ховали би свої війська по курортах, санаторіях і базах відпочинку та інших готелях. Тому думають, що і в Україні так само мислять.
показати весь коментар
05.06.2024 20:24 Відповісти

Завантаження...