9859 відвідувачів онлайн
12 785 66

У центрі Києва чоловік, який втік з військової частини, напав на представника ТЦК

У Києві колишній військовий вдарив працівника ТЦК

У Києві біля метро "Хрещатик" чоловік спровокував конфлікт та вдарив чинного військовослужбовця ТЦК після того, як той попросив показати військово-облікові документи. Нападником виявився колишній військовий, який самовільно залишив військову частину.

Про це повідомила пресслужба Київського міського ТЦК та СП у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що інцидент стався ввечері 5 червня у центрі Києва. 

Деталі події

Вказано, що до військовослужбовців територіального центру комплектування підійшла особа в цивільному та почала провокувати конфлікт.

Військовослужбовці ТЦК попросили у чоловіка військово-облікові документи. Натомість він почав погрожувати та вдарив одного з військовослужбовців, який служив у бойовому підрозділі та має поранення.

У пресслужбі повідомили, що нападника затримала поліція. Причини своїх агресивних дій чоловік пояснити не зміг.

Військовий-втікач

"Після з'ясування подробиць чоловік виявився колишнім військовослужбовцем, який з 29.04.2023 року самовільно залишив військову частину", - зауважили у Київському військкоматі.

Матеріали службового розслідування передані до Державного бюро розслідувань. Також відкрита справа про самовільне залишення військової частини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпрі співробітники ТЦК намагалися силою затягнути чоловіка в бус. У ТЦК пояснили, що чоловік - чинний військовослужбовець, який намагався втекти.

Топ коментарі
+37
Ага. Убежал из военной части чтобы вместо залечь на дно начал бегать по центру Киева и приставать к ТЦКшникам. А еще у него был ящик гранат и гранатомет и танк. До чего власть не придумает лишь бы оправдать армию мусоров и ухилянтов-ТЦКшников которые кошмарят население. Есть же законы в Конституции Украины о мобилизации. Зачем придумывать новые законы-схемы ухода от мобилизации
показати весь коментар
06.06.2024 16:13 Відповісти
+24
А ви б повертали людину яку хтось спіймав на вулиці, яку фактично викрали, і яка вас ненавидить, утече за першої можливості, а може й у спину шмальнути.. Чим шукати такого то простіше бусиком ще з десяток наловити. Одного я не можу зрозуміти - що в головах військового керівництва яке зібралося такими "воїнами" шось там воювати? Ні, ну, вибачте, але ж то нонсенс! Щоб армія рабів йшла у бій потрібна ціла система загороджувальних загонів, концтабори, залякування, та це ж в голову не вкладається? Ну, і, якщо ми збудуємо таку систему, ми точно хочемо жити в такому кноцтаборі? Заради чого? Заради землі? Я рахую що та земля не варта життів людей і зруйнованої країни. Адже погодьтеся - економіка уже доживає останні дні. Чи я чогось не розумію?
показати весь коментар
06.06.2024 16:37 Відповісти
+21
29.04.2023 - більше року ніхто не чухався.
показати весь коментар
06.06.2024 16:14 Відповісти

Завантаження...