У центрі Києва чоловік, який втік з військової частини, напав на представника ТЦК

У Києві біля метро "Хрещатик" чоловік спровокував конфлікт та вдарив чинного військовослужбовця ТЦК після того, як той попросив показати військово-облікові документи. Нападником виявився колишній військовий, який самовільно залишив військову частину.
Про це повідомила пресслужба Київського міського ТЦК та СП у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що інцидент стався ввечері 5 червня у центрі Києва.
Деталі події
Вказано, що до військовослужбовців територіального центру комплектування підійшла особа в цивільному та почала провокувати конфлікт.
Військовослужбовці ТЦК попросили у чоловіка військово-облікові документи. Натомість він почав погрожувати та вдарив одного з військовослужбовців, який служив у бойовому підрозділі та має поранення.
У пресслужбі повідомили, що нападника затримала поліція. Причини своїх агресивних дій чоловік пояснити не зміг.
Військовий-втікач
"Після з'ясування подробиць чоловік виявився колишнім військовослужбовцем, який з 29.04.2023 року самовільно залишив військову частину", - зауважили у Київському військкоматі.
Матеріали службового розслідування передані до Державного бюро розслідувань. Також відкрита справа про самовільне залишення військової частини.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпрі співробітники ТЦК намагалися силою затягнути чоловіка в бус. У ТЦК пояснили, що чоловік - чинний військовослужбовець, який намагався втекти.