8739 відвідувачів онлайн
5 028 26

Консультації з ЄС щодо повернення українців, які нелегально перетнули кордон тривають, - глава МВС Клименко

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко

Українські правоохоронці ведуть консультації з колегами з ЄС про можливість повернення українців, які нелегально перетнули кордон.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми проводимо консультації з нашими колегами з Європейського Союзу. Звісно, кожна країна ЄС діє за законами та правилами Єврокомісії. Ці переговори триватимуть - щодо можливого повернення наших громадян, якщо вони нелегально перетнули кордон", - сказав міністр.

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, чи правильно, що позиція ЄС зараз здебільшого зводиться до невидачі українців, які нелегально перетнули кордон із ЄС, Клименко сказав: "Так".

За словами глави МВС, тих, хто має намір нелегально перетнути кордон, затримують не лише в пунктах пропуску, а й на блокпостах, на пунктах за 5-10 км від кордону.

"Враховуючи те, що кордон із Румунією, Словаччиною, Польщею, Молдовою та Угорщиною з нашого боку мінімально захищений, технічно не обладнаний, є труднощі застосування великих сил прикордонників і поліції, щоб закрити кордон із ЄС для наших громадян, які хочуть нелегально пройти через кордон", - сказав він.

Топ коментарі
+29
Всі, кому пощастило вирватися мають бути примусово поверненими та йти воювати разом з рештою цивільних, бо пан Клименко та його підлеглі цього робити не збираються - у них гарне, не бідне життя, а попереду рання пенсія та пільги і хтось мусить за це померти чи стати калікою, але не вони.
показати весь коментар
20.06.2024 21:58 Відповісти
+20
Основний фронт тепер на заході, війна проти пересічних бажаючих просто жити.
показати весь коментар
20.06.2024 21:59 Відповісти
+19
Ви Нелегально не випускаєтє.
Бо немає такого Закону.
КНДР - 2☝️🤬🤬🤬
показати весь коментар
20.06.2024 21:59 Відповісти

Завантаження...