6387 відвідувачів онлайн
16 681 123

У ДБР підтвердили, що отримали заяву начштабу бригади "Азов" Кротевича стосовно генерала: Слідчі взяли в роботу

Кротевич написав заяву до ДБР

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як зазначається, у ДБР офіційно підтвердили факт надходження такої заяви.

"Учора надійшла, слідчі взяли в роботу", - сказали в пресслужбі відомства.

У ДБР не уточнили, стосовно кого подано заяву. Як стало відомо "Інтерфаксу", йдеться про Юрія Содоля.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що начальник штабу "Азову" Кротевич написав до ДБР заяву на генерала, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал".

Своєю чергою, заступниця голови комітету ВР, "Слуга народу" Мар'яна Безугла зазначала, що керівник східним фронтом генерал Содоль "вбив" більше українських військових, ніж будь-який російський генерал. 

Топ коментарі
+25
Оце оперативність. Один висєр медійного командира - і одразу в роботу взяли. А як на когось з ОПи чи їх корєфанів гори матеріалів та розслідувань у різних Бігусів - то "не чує баба"
показати весь коментар
24.06.2024 16:17 Відповісти
+22
А коли в роботу візьмуть баканова, рєзнікова?
А тих хто наказав розмінувати Чонгар, згорнути ракетні програми?
І до речі, де заява Кроткевича на тих хто здав Маріуполь і азовців?
показати весь коментар
24.06.2024 16:20 Відповісти
+17
Розхитують ситуацію в армії. Зелені виродки при владі вбили набагато більше
показати весь коментар
24.06.2024 16:11 Відповісти

Завантаження...