9048 відвідувачів онлайн
9 964 52

Бурштинська ТЕС більше не підлягає відновленню після російських ударів, - ОВА

Бурштинська ТЕС більше не підлягає відновленню

Бурштинська теплоелектростанція в Івано-Франківській області після російських ударів 22 березня 2024 року більше не підлягає відновленню. ТЕС сильно постраждала. 

Про це заявила очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук в ефірі радіо "Західний полюс", передає Цензор.НЕТ.

За її словами, окупанти атакували ТЕС понад 12 разів.

Вже певний період часу ми розуміємо, що відновленню не підлягає Бурштинська ТЕС, вона надзвичайно сильно зруйнована", - зазначила Онищук.

Очільниця ОВА додала, що через руйнацію електростанції місто Бурштин взимку може залишитися без тепла та гарячої води.

Вже погоджено виділити місту 6 котелень для соціальних обʼєктів і населення, додала Онищук. 

Нагадаємо, внаслідок масованої ворожої атаки 22 березня зазнали руйнування всі енергоблоки на Бурштинській теплоелектростанції (Івано-Франківська область) та Ладижинській теплоелектростанції (Вінницька область).

Вранці 22 березня російські війська завдали ракетного удару по Україні, під вогнем окупантів - кілька областей. Як повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, росіяни хотіли влаштувати тотальний блекаут в Україні.

Топ коментарі
+12
якщо відновлювати тільки язиком, і ніхера більше не робити.
показати весь коментар
28.06.2024 15:17 Відповісти
+10
А кто вас за язык тянул? Могли бы сказать что повреждения не серьезные пускай рашисты еще по ней тратили ракеты. Теперь рашисты возьмутся за другие станции. Страна придурков и предателей
показати весь коментар
28.06.2024 15:35 Відповісти
+8
показати весь коментар
28.06.2024 15:25 Відповісти

Завантаження...