10840 відвідувачів онлайн
2 454 14

Жителя Слов’янська, який знімав роботу українських ППО і РСЗВ для "мдб днр", засуджено до 10 років

Жителя Слов’янська за співпрацю з мдб днр засуджено до 10 років

Мешканець Слов'янська знімав на телефон роботу українських систем ППО та РСЗВ по ворожих цілях і викладав відзняті матеріали в проросійську групу. Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Донецьку обласну прокуратуру. 

Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді вину громадянина у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення ЗСУ (ч. 3 ст. 114-2 КК України). Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Зазначається, що у вересні-листопаді 2023 року мешканець м. Слов’янська, раніше судимий за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, розповсюджував у "Telegram" інформацію воєнного характеру.

"Підтримуючи окупацію частини Донеччини військами рф, засуджений знімав на телефон роботу українських систем ППО та РСЗВ по ворожих цілях, викладав відзняті матеріали в проросійську групу, яку адмініструють представники "мдб днр". Крім того, ділився світлинами, по яких можна впізнати місця розташування військових ЗСУ", - ідеться в повідомленні.

На вирішення своєї долі він чекав під вартою.

Топ коментарі
+9
За чий рахунок цю істоту будуть кормити? Туалетний папір,яким воно буде жопу терти теж гроші коштує. Що це таке? Не простіше розстріляли? Чи військовий стан у нас тільки для бусифікації?
показати весь коментар
08.07.2024 18:27 Відповісти
+5
10 років за вбивства десятків людей? Малаці, самий гуманний суд в світі.
показати весь коментар
08.07.2024 18:51 Відповісти
+4
...на мотузку цапа... .
показати весь коментар
08.07.2024 18:41 Відповісти

Завантаження...