4135 відвідувачів онлайн
7 771 68

2,7 мільйона людей оновили дані в Резерв+

резерв+

Станом на 12 липня 2,7 мільйона людей оновили дані в Резерв+. Приблизно 90-100 тисяч громадян щодня оновлюють дані онлайн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Новий рекорд доводить, що попри всю дезінформацію та класичну недовіру до нового, наші громадяни цифровізуються і все більше відчувають користь і зручність таких інструментів як Резерв+", - написала Черногоренко.

Як зауважила посадовиця, мільйони людей вже виконали вимогу оновити дані, і їм не знадобилося для цього стояти в чергах чи прокидатися о 5 ранку. Навіть якщо  документ з якихось причин не сформувався, ви все одно вже виконали основну вимогу — оновити дані.

"З цих 2,7 млн громадян ніхто не отримав пуш з повісткою. Факт оновлення даних ніяк не прискорив отримання громадянином повістки", - наголосила Черногоренко. 

"Не чекайте останніх днів, коли навантаження на систему буде найбільшим. Оновлюйтесь зараз в телефоні і обов’язково заохочуйте друзів, це збереже їм нерви та сили в цю спеку", - закликала посадовиця Міноборони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в застосунку "Резерв+" наразі немає функціоналу щодо надсилання електронних повісток.

Топ коментарі
+16
ТЦК молодці. Не дають .... перемогти над 3,14 да рашкою

Що точно ,то точно - не дають перемогти Московію . Так дискредитувать мобілізацію навіть ФСБ не змогло ..
показати весь коментар
12.07.2024 15:42 Відповісти
+9
Самокритика - це добре . Ви вже розкялися і їдете на полігон?
показати весь коментар
12.07.2024 15:51 Відповісти
+7
Бизнес-план. Идешь в ЦНАП с самого утра и набираешь кучу талончиков. Потом продаешь их в конец очереди
показати весь коментар
12.07.2024 15:33 Відповісти

Завантаження...