Остін вдруге за місяць поговорив телефоном з очільником Міноборони РФ Бєлоусовим

Очільник Пентагону Ллойд Остін в п'ятницю, 12 липня, провів другу телефонну розмову з російським міністром оборони Андрієм Бєлоусовим.
Про це під час брифінгу повідомила речниця Пентагону Сабріна Сінгх, пише "Європейська правда", інформує Цензор.НЕТ.
Остін та Бєлоусов провели розмову за підсумками саміту НАТО, який відбувся у Вашингтоні 9-11 липня.
"Міністр Остін підкреслив необхідність підтримування каналів комунікації на тлі війни Росії проти України, що триває", - сказала Сінгх.
Відомо, що цього разу розмову ініціювала російська сторона.
Нагадаємо 25 червня повідомлялося, що очільник Пентагону Ллойд Остін провів першу телефонну розмову з новопризначеним міністром оборони РФ Андрієм Бєлоусовим. Тоді ініціатором розмови були США.
Топ коментарі
+17 Wlad West
показати весь коментар
12.07.2024 20:12 Відповісти Посилання +14 Yakov Nemo
показати весь коментар
12.07.2024 20:15 Відповісти Посилання +13 Anton Strashevskiy
показати весь коментар
12.07.2024 20:06 Відповісти Посилання
про що можно розмовляти з вбивцями