9832 відвідувача онлайн
6 271 21

Остін вдруге за місяць поговорив телефоном з очільником Міноборони РФ Бєлоусовим

Остін вдруге за місяць поговорив телефоном з очільником Міноборони РФ Бєлоусовим

Очільник Пентагону Ллойд Остін в п'ятницю, 12 липня, провів другу телефонну розмову з російським міністром оборони Андрієм Бєлоусовим. 

Про це під час брифінгу повідомила речниця Пентагону Сабріна Сінгх, пише "Європейська правда", інформує Цензор.НЕТ.

Остін та Бєлоусов провели розмову за підсумками саміту НАТО, який відбувся у Вашингтоні 9-11 липня.

"Міністр Остін підкреслив необхідність підтримування каналів комунікації на тлі війни Росії проти України, що триває", - сказала Сінгх.

Відомо, що цього разу розмову ініціювала російська сторона.

Нагадаємо 25 червня повідомлялося, що очільник Пентагону Ллойд Остін провів першу телефонну розмову з новопризначеним міністром оборони РФ Андрієм Бєлоусовим. Тоді ініціатором розмови були США.

Топ коментарі
+17
Не сцы андруша, мы не разрешаем им пиз*ячить по вашим аэродромам.
показати весь коментар
12.07.2024 20:12 Відповісти
+14
Ох....ть а що так можно про що можно розмовляти з вбивцями
показати весь коментар
12.07.2024 20:15 Відповісти
+13
скучив?
показати весь коментар
12.07.2024 20:06 Відповісти

Завантаження...