9381 відвідувач онлайн
6 550 81

Велике перезавантаження уряду можна очікувати цього тижня. Більше половини Кабміну зазнає кадрових змін - Арахамія

Давид Арахамія

З наступного тижня в Кабінеті міністрів почнеться "велике перезавантаження". 

Про це заявив голова правлячої фракції Слуга народу Давид Арахамія, передає Цензор.НЕТ.

"Більше 50% штатної чисельності КМУ зазнають змін. Завтра нас чекаю день звільнень, а післязавтра день призначень", - уточнив Арахамія.

Остаточний перелік змін буде визначений на засіданні фракції (Слуга народу, - Ред.) 4.09.

Як повідомлялось раніше, до Верховної Ради подали заяви на звільнення очільники трьох міністерств, а також заява на звільнення надійшла від Голови Фонду державного майна України.

Топ коментарі
+45
..просто идите нахер.. все..
показати весь коментар
03.09.2024 19:34 Відповісти
+33
Замість Сирського Коля Котлєта. Все таки має хоч якийсь стаж, бо серед них всіх кіоскерів, ботаніків, маміних синочків, один командував бригадою бандитів.
показати весь коментар
03.09.2024 19:38 Відповісти
+32
Що таке уряд сьогодні - це команда слугориг, а точніше облличчя Зеленського. Сидять на троні Зеленський, єрмак, стефанчук, арахамія, татаров, шурма, смірнов, подоляк та інші і граються в політикку. Поставили одних своїх, черкез рік прибрали і вони пішли з брудом, який накидували на імідж України, поставили других, третіх, п'ятих... а головна проблема в цих, що сидять на троні.
показати весь коментар
03.09.2024 19:36 Відповісти

Завантаження...