6724 відвідувача онлайн
20 637 112

Побиття ветерана у Смілі: Розпочато перевірку щодо можливої бездіяльності місцевих поліцейських, - Клименко

Клименко прокоментував побиття військового у Смілі

Голова Нацполіції вже доповів про перші результати службової перевірки за фактом побиття ветерана у Смілі на Черкащині.

Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Ганебна ситуація у Смілі. Ніхто й ніколи не має права принижувати ветеранів. Все, що відбулось, отримає належну і жорстку реакцію правоохоронців. Вже розпочато кримінальне провадження. Всі факти будуть встановлені", - наголосив міністр.

Клименко заявив, що глава Нацполіції вже доповів про перші результати та розпочату "службову перевірку щодо дій (чи, вірніше, можливої бездіяльності) місцевих поліцейських".

"Щодня Україна протистоїть жорстокому ворогу завдяки хоробрості наших Сил оборони та безпеки, всіх наших воїнів. І кожен з воїнів, всі наші люди заслуговують на повагу та верховенство права. Так і має бути", - підсумував він.

Докладніше про історію із побиттям військового на Черкащині читайте за посиланням.

Поліція розпочала кримінальне провадження та службове розслідування за фактом побиття військового у місті Сміла.

Клименко прокоментував побиття військового у Смілі

Топ коментарі
+30
того бика по іншим справам не затримали людей грабував а тут фінгал якись
показати весь коментар
10.09.2024 12:31 Відповісти
+25
Тепер Смілянськи мусора об"язани в знак покарання кожен поцілувати сраку напівкримінального бидлобика !!!!
показати весь коментар
10.09.2024 12:30 Відповісти
+25
А по мені, так питання взагалі треба ставити по іншому, ніхто не має права лупити іншу людину де завгодно, на вулиці, чи ще десь, а поліція що б спостерігала за цим і не реагувала. Навіщо ви такі взагалі потрібні, якщо з вас толку нуль? ...Він заяву не подав, чи забрав..., так для того людину й побили, залякали. З бюджету прожирають мільярди, на зграю тупорилих дегенератів, Україна така багата? А те що здоровенні бандюки б'ють поранених військових, так це зовсім ні в які ворота, що взагалі коїться, що, тоді треба брати зброю і кришити всю цю мразоту на право і наліво, ви цього чекаєте?
показати весь коментар
10.09.2024 12:45 Відповісти

Завантаження...