8359 відвідувачів онлайн
11 877 138

Приблизно 300 тис. громадян України - чоловіків мобілізаційного віку проживають у Польщі, - Сибіга

Андрій Сибіга

Нині в Польщі проживають приблизно 300 тис. громадян України - чоловіків мобілізаційного віку.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час дискусії в межах ХХ зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES) у Києві.

Як зазначається, він повідомив, що Україна і Польща перебувають у тісному діалозі, зокрема, щодо проєкту з підготовки на польській території військового підрозділу, що формуватиметься з українських добровольців (громадян України, які проживають за кордоном).

"І цей проєкт, мені здається, буде дуже важливим із точки зору, зокрема, і посилення нашої обороноздатності. За нашими оцінками, за оцінками української сторони, у Польщі на сьогоднішній день проживає близько трьохсот тисяч громадян - чоловіків мобілізаційного віку. Загалом за кордоном - близько мільйона. І це теж про справедливість", - сказав Сибіга.

Глава МЗС наголосив, що обов'язок захищати свою батьківщину стосується всіх громадян, незалежно від місця перебування.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що настав час для розробки Європейським Союзом програм повернення українців, і міністерство продовжує активну роботу над розробкою ініціатив, які заохочуватимуть українців повернутися.

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський закликав країни ЄС припинити надавати допомогу українцям, які підлягають мобілізації, наголосивши, що нинішня політика багатьох столиць ЄС шкодить обороноздатності та економічній стабільності України.

Топ коментарі
+54
а більше мільойна навчених поводженню зі зброєю чоловіків в Україні пабо під тупою ніким не виправданою бронею, або у закритих реєстрах: 450 тис., не враховуючи Національну Гвардію, метновського тупорилого біосміття і біонепотребу, ще 300 тис. такогож біосміття в прокуратурах, судах, податкових, митницях, рда/ода і тд.тп., ще 300 тис так званих "ветеранів силових структур" , головно ментів, сбушників, прокурорів - практично ніхто з них не воюює, зате зебіли женуть на фронт найбідніших , роботяг зі сіл і міст !!!!
показати весь коментар
15.09.2024 14:53 Відповісти
+35
Он Кулеба уже не міністр. Цілком собі призивного віку, гарний би штурмовик з нього вийшов. Можна тільки лопату дати.
Чи ,,это другое"?
показати весь коментар
15.09.2024 14:50 Відповісти
+32
віталій воює в першій кокаїновій дев'яносто п'ятого кварталу
показати весь коментар
15.09.2024 15:15 Відповісти

Завантаження...