9495 відвідувачів онлайн
1 289 17

Сікорський закликав дозволити ЗСУ бити вглиб РФ: Жертва агресії має право оборонятися, зокрема, завдаючи ударів по території агресора

Сікорський закликає знати обмеження для ЗСУ на далекобійність

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський вкотре заявив, що Україна повинна отримати дозвіл бити вглиб Росії.

Про це він сказав у коментарі CNN, передає "Європейська Правда", інформує Цензор.НЕТ.

Сікорський вважає, що США мають зняти заборону для України бити західною зброєю вглиб території РФ. Він зазначив, що жертва агресії має право оборонятися, у тому числі ударами по території агресора.

У своїй заяві дипломат згадав російську ракетну атаку, під час якої у Львові загинула майже вся родина Базилевичів.

"Я був у Львові, і там російська ракета вбила цілу родину – батько дивився, як з-під завалів дістають тіла його дружини і трьох доньок... Ракета, яка вбила львівську родину, була випущена російським бомбардувальником, що летів над територією РФ і злетів з російського аеродрому. Назвіть мені хоч одну причину, чому Україна не повинна мати можливості знищити того бомбардувальника, вдаривши по тому летовищу. Жертва агресії має право оборонятися, у тому числі ударами по території агресора", - сказав очільник польського зовнішньополітичного відомства.

Глава МЗС Польщі  зауважив, що до усіх держав світу у разі ведення бойових дій існують обмеження, визначені міжнародним гуманітарним правом, проте Росія систематично ігнорує їх.

Сікорський додав, що РФ системно нищить українську енергетичну інфраструктуру і вже зруйнувала близько 70% об’єктів.

Крім цього, міністр сказав, що з серпня ЗСУ вже перебувають у Курській області РФ – вочевидь із натяком, що це мало би розвіяти побоювання західних союзників щодо реакції Кремля на перетин "червоних ліній".

Топ коментарі
+8
щось у польському лісі здохло і того ж велике, бо недавно цей пан кричав на кацапській манер "валинская резня" ...
показати весь коментар
25.09.2024 16:36 Відповісти
+8
В цьому випадку можна сказати так-"Пан ,Сікорський ,має здоровий глузд і мудру думку"
показати весь коментар
25.09.2024 16:41 Відповісти
+7
Неначе дурні понамальовували собі якихось ліній, а у пітін нападає і ніякими лініями не париться
показати весь коментар
25.09.2024 16:35 Відповісти

Завантаження...