7675 відвідувачів онлайн
3 306 27

Виховательці, яка побила дитину у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині, оголошено про підозру (оновлено)

Вручено підозру виховательці, яка побила дитину у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал очільника Львівської ОВА Максима Козицького.

"Виховательці, яка побила дитину у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині, відеофакт чого оприлюднили журналісти, вручили підозру за статтею 126 Кримінального Кодексу України (Побої і мордування). Слідство триває", - розповів керівник ОВА.

Згодом в Офісі Генерального прокурора уточнили, що виховательці інкримінують умисне нанесення побоїв та вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю неповнолітній.

Оголошення підозри виховательці з Львівщині

Зазначається, що вихователька, перебуваючи у кабінеті за своїм місцем роботи, побила ученицю навчально-реабілітаційного центру.

"Попередньо, між ними виник раптовий конфлікт, в ході якого підозрювана нанесла біля десяти ударів по тілу потерпілої предметом, схожим на указку. Після того, обороняючись, дівчинка вибила з її рук предмет, яким її били. Проте жінка на цьому не зупинилась і штовхнула ученицю на диван, де продовжила бити дитину долонею. Внаслідок таких дій потерпілій було завдано фізичного болю", - йдеться в повідомленні.

Слідчі дії тривають. Наразі жінку відсторонено від виконання службових обов’язків.

Що передувало?

Нагадаємо, 28 вересня омбудсман України Дмитро Лубінець повідомив, що в одному з навчально-реабілітаційних центрів Львівщини можливі випадки фізичного, психологічного та сексуального насильства над дітьми.

Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження.

Топ коментарі
+9
...то квадробобер, нова шняга...вікових обмежень немає- просто *******
показати весь коментар
07.10.2024 19:25 Відповісти
+5
угумс! наче ви не знаєте які придурковаті можуть бути підростки!
ідемо якось з дружиною бучанським парком, з однієї з доріжок вибігає "дитина" років 10-12 і несеться як умалишення просто на дружину, я вже готовий був з ноги в хлєбальник заїхати тій "дитині" коли вона, раптово зупинился і гавкаючі побіжала в іншому напрямку!
показати весь коментар
07.10.2024 19:23 Відповісти
+4
Ну бляха, залізним шпіцрутеном це садизм і московитство. Її саму треба тим шпіцрутеном поправити.
показати весь коментар
07.10.2024 19:13 Відповісти

Завантаження...