9726 відвідувачів онлайн
9 853 38

Байден відклав візит до Німеччини, - Білий дім

Байден відклав візит до Німеччини

Президент США Джо Байден відклав візит до Німеччини та Анголи через загрозу нового урагану Мілтон.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві прессекретаря Білого дому Карін Жан-П’єр.

"З урахуванням прогнозованої траєкторії та потужності урагану Мілтон, президент Байден відкладає свою заплановану поїздку до Німеччини та Анголи, щоб стежити за підготовкою до урагану Мілтон та реагуванням на його наслідки", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що президент США Джо Байден у жовтні 2024 року ініціює зустріч на рівні лідерів Контактної групи з питань оборони України.

Речник Зеленського заявив, що Україна очікує від прийдешнього "Рамштайну" більше зброї та допомоги, а також бажає отримати всі обіцяні Україні Patriot.

У Білому домі повідомили, що важливою частиною візиту президента США Джо Байдена до Німеччини буде питання продовження підтримки України у її здатності оборонятися від російської агресії.

Відомо, що засідання відбудеться 12 жовтня 2024 року, на ньому обговорять дозвіл використовувати далекобійну зброю по цілях у РФ.

Своєю чергою уряд ФРН заявив, що очікує від візиту президента США Джо Байдена сильного сигналу щодо подальшої підтримки України.

Топ коментарі
+12
Ось і весь "потужний сигнал" на який в Німеччині чекали. Все навіть гірше ніж можна було розраховувати. США до виборів "мертві". Царство небесне.
показати весь коментар
08.10.2024 18:10 Відповісти
+10
Киданули Штати Україну.
Киданули забравши ядерну зброю, киданули і у кровавій війні, де вмирають українці............................
показати весь коментар
08.10.2024 19:23 Відповісти
+6
Против Байдена и Харрис в СМИ в США, а также в соцсетях трампистами и Россией развернута оголтелая ложная кампания о том, что Байдену Украина важнее, чем пострадавшие от урагана штаты. И это начало бить по рейтингу Харрис.

Поэтому абсолютно правильное решение не ехать в Германию, а сосредоточиться на внутренних вопросах в США, не подставлять себя и Харрис под шквал критики, не дарить Трампу подарки.

А Рамштайн проведет с таким же успехом Блинкен или Остин.

Второе заявление.

Второй Саммит мира не будет проведен до выборов в США.

Здесь также все логично и я миллион раз об этом писал - нужно дождаться выборов в США, ведь их результат будет иметь прямо противоположные последствия на ход войны и на дипломатические усилия.

Спасибо.https://www.ponomaroleg.com/bajden-i-sammit-mira-pauza/
показати весь коментар
08.10.2024 20:10 Відповісти

Завантаження...