Байден відклав візит до Німеччини, - Білий дім

Президент США Джо Байден відклав візит до Німеччини та Анголи через загрозу нового урагану Мілтон.
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві прессекретаря Білого дому Карін Жан-П’єр.
"З урахуванням прогнозованої траєкторії та потужності урагану Мілтон, президент Байден відкладає свою заплановану поїздку до Німеччини та Анголи, щоб стежити за підготовкою до урагану Мілтон та реагуванням на його наслідки", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялось, що президент США Джо Байден у жовтні 2024 року ініціює зустріч на рівні лідерів Контактної групи з питань оборони України.
Речник Зеленського заявив, що Україна очікує від прийдешнього "Рамштайну" більше зброї та допомоги, а також бажає отримати всі обіцяні Україні Patriot.
У Білому домі повідомили, що важливою частиною візиту президента США Джо Байдена до Німеччини буде питання продовження підтримки України у її здатності оборонятися від російської агресії.
Відомо, що засідання відбудеться 12 жовтня 2024 року, на ньому обговорять дозвіл використовувати далекобійну зброю по цілях у РФ.
Своєю чергою уряд ФРН заявив, що очікує від візиту президента США Джо Байдена сильного сигналу щодо подальшої підтримки України.
Киданули забравши ядерну зброю, киданули і у кровавій війні, де вмирають українці............................
Поэтому абсолютно правильное решение не ехать в Германию, а сосредоточиться на внутренних вопросах в США, не подставлять себя и Харрис под шквал критики, не дарить Трампу подарки.
А Рамштайн проведет с таким же успехом Блинкен или Остин.
Второе заявление.
Второй Саммит мира не будет проведен до выборов в США.
Здесь также все логично и я миллион раз об этом писал - нужно дождаться выборов в США, ведь их результат будет иметь прямо противоположные последствия на ход войны и на дипломатические усилия.
Спасибо.https://www.ponomaroleg.com/bajden-i-sammit-mira-pauza/