Переведення військових медиків у піхоту зупинено, - Безугла
Нардепка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що наказ про переведення військових медиків у піхоту було скасовано.
Як передає Цензор.НЕТ, про це депутатка написала в своєму телеграм-каналі.
"Зупинено. Дякую всім, хто включився і небайдужий", - зазначила Безугла.
Що передувало?
Раніше Безугла заявила, що Генштаб ЗСУ доручив перевести 1/5 медиків із військових госпіталів до піхотних бригад.
У Генштабі відповіли, що військових медиків не "переводять у піхоту" - вони і далі працюватимуть за своїм безпосереднім фахом.
Згодом нардепка назвала цю заяву неправдою.

Те що медиків та персонал з госпіталів переводять у піхотні бригади пишуть навіть військові, тому це реально відбувається.