8794 відвідувача онлайн
9 271 38

Військових медиків не "переводять у піхоту" - вони і далі працюватимуть за фахом, - Генштаб

Військових медиків не переводять у піхоту

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський ухвалив рішення посилити фаховим медичним персоналом медичні служби, які надають медичну допомогу нашим пораненим воїнам у зоні бойових дій. Для цього буде задіяно медичний персонал із закладів охорони здоров'я (госпітальної ланки) Медичних сил ЗСУ.

Про це пише пресслужба Генштабу ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

"Стабілізаційні медичні пункти підрозділів, які перебувають у районах ведення бойових дій, будуть посилені фаховим медичним персоналом. З метою максимального збереження життя українських військовослужбовців Головнокомандувачем Збройних Сил України ухвалено рішення посилити фаховим медичним персоналом медичні служби, які надають медичну допомогу нашим пораненим воїнам у зоні бойових дій. Зокрема, стабілізаційні пункти військових частин і підрозділів. Для цього буде задіяно медичний персонал із закладів охорони здоров'я (госпітальної ланки) Медичних сил Збройних Сил України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що посилення частин, які безпосередньо ведуть бойові дії, фаховим медичним персоналом відбувається за запитом командирів бойових військових частин.

"Військових медиків не "переводять у піхоту" - вони і далі працюватимуть за своїм безпосереднім фахом. Лікаря не можна вивчити за місяць, такий фахівець повинен мати відповідний рівень освіти й професійного досвіду. Оскільки бойові дії зараз характеризуються високою інтенсивністю, в бойових частинах є потреба у таких спеціалістах", - наголошують в Генштабі.

Та додають, що бойові бригади і надалі посилюватимуться фаховим медичним персоналом для збереження життя і здоровʼя наших захисників та захисниць.

Раніше нардепка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що Генштаб ЗСУ доручив перевести 1/5 медиків із військових госпіталів до піхотних бригад.

Топ коментарі
+9
"Генштаб ЗСУ розпорядився перевести 1/5 медиків із військових госпіталів до піхотних бригад. І так у нас є проблеми з якістю та обсягом медичної допомоги в системі Командування медичних сил, та Головком вирішив створити колапс і там?", - написала Безугла. А тепер погугліть, що таке "СТАБІЛІЗАЦІЙНІ МЕДИЧНІ ПУНКТИ ПІДРОЗДІЛІВ, які перебувають в районі ведення бойових дій" Це що за підрозділи? А це пехотні підрозділи. Я не є прихильником безуглої, але тут вона права. Тим більше, що ці медичні стабілізаційні пункти знаходяться поруч з нулем. І завдання цих пунктів- стабілізувати стан пораненого для подальшої евакуації в медичний заклад. А що цих поранених чекає в госпіталях, з яких повбирали медперсонал?
показати весь коментар
28.10.2024 18:30 Відповісти
+6
1. частину персоналу з шпиталів переводять в бригади.
2. звісно, ні один кум, сват та брат керівництва шпиталів, які сидять в шпиталях на вигаданих посадах, з-за чого у всіх шпиталях реально в рази роздуті адміністративні штати (так же, як і "роти охорони ТЦК", в яких служили такі як брат Вакарчука чи зашкварені судді) - нікуди не переводять.
3. переводять лікарів, медсестер, санітарок та неугодних.
показати весь коментар
28.10.2024 18:42 Відповісти
+4
Переводять, ще й як.
показати весь коментар
28.10.2024 18:43 Відповісти

Завантаження...