5260 відвідувачів онлайн
13 662 171

Саме Зеленський відповідає за результати у війні - 60% українців. ІНФОГРАФІКА

Опитування Рейтингу: майже 60% українців вважають, що саме Зеленський відповідає за результати у війні

Майже 60% громадян України вважають президента Володимира Зеленського найбільш відповідальним за результати російсько-української війни. 

Як інформує Цензор.НЕТ, такі результати опитування соцгрупи "Рейтинг", проведеного з 27 вересня по 1 жовтня.

За результатами опитування, 58% українців відповіли, що найбільш відповідальним за результати війни в країні є президент Володимир Зеленський.

Українці вважають Зеленського найбільш відповідальним за результати війни

Для 49% опитаних українців - Збройні сили України, а 33% громадян назвали найбільш відповідальним за результати війни головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Згідно з опитуванням, міжнародні партнери – 30%, населення України – 28%, Верховна Рада – 13%, міністр оборони Рустем Умєров – так вважають 10% українців. 

Українці вважають Зеленського найбільш відповідальним за результати війни

Зазначимо, що опитування проводилось Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру та аналізу соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI).

По всій території України (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 27 вересня по 1 жовтня 2024 року було опитано n=2000 жителів України віком від 18 років і старше. Вибірка не включає українців, які зараз не перебувають в Україні.

Метод опитування (CATI) – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2,2%.

Топ коментарі
+44
Ти диви. До когось дійшло , що підкацапний клоун та його шапіто зробили усе , щоб саботувати успіхи ЗСУ і усунути тямуще керівництво та замінили його на лояльне

Браво!
показати весь коментар
13.11.2024 19:34 Відповісти
+34
***** напав у 2014 , чи тобі на великому зомбофоні про це не розповідали ?
От тільки у 2015-2019 на чолі країни був презедент ,а не гундосий підкацапний клоун
Тому і мали :
1) Звільнення 2/3 Донбасу від ворога
2) Замінований Чонгар
3) Жодної ракети чи шахеда у небі України
4) Найнижчий % тіньової економіки

А не як при Зе
1) відданий рашистам Донбас + частини 3 областей
2) Розмінований до вторгнення Чонгар
3) Постійні ракетні і шахедні обстріли
4) Україна найкорумпованіша країна у Європі

Як бачиш.
Якщо голосувати по приколу. Потім, стає геть не прикольно
показати весь коментар
13.11.2024 19:38 Відповісти
+30
якраз ті хто здавав Південь ведуть нас до краху ..і такі холуї як ти, зебот
показати весь коментар
13.11.2024 19:42 Відповісти

Завантаження...