Працівник ТЦК стріляв у чоловіка в Щасливому: Міноборони перевіряє правомірність його дій

У Міністерстві оборони вивчають інформацію про застосування зброї працівником ТЦК у Щасливому на Київщині.
Про це повідомила пресслужба Міноборони, інформує Цензор.НЕТ.
"Для з’ясування обставин Головна інспекція Міністерства оборони (ГІМО) розпочала перевірку правомірності дій представника ТЦК та підстави для використання зброї.
В разі встановлення фактів перевищення службових повноважень або виявлення ознак кримінального правопорушення, матеріали будуть скеровані до правоохоронних органів для подальшого розслідування та прийняття відповідних рішень", - йдеться в повідомленні.
Стрілянина в Щасливому на Київщині
У мережі було опубліковано відео, на якому чоловік у військовому однострої біжить за цивільним і стріляє у його напрямку.

А що, якщо в тебе стріляють, то це ще не кримінал?
Да...
Тобто він навіть не військовослужбовець?
Хіба "співробітник" має право на носіння зброї?
Ще й якусь "правомірність" треба перевіряти?
Чоловік виявився злісним ухилянтом-диверсантом-бурятом-прихильником уззкава міра, працівник тецека був цивільною жінкою-ветераном колчаківських фронтів і звільнився з тецека ще вчора, пістолет був іграшковим і не зарядженим і взагалі то все було знято на мосфільмі.