9638 відвідувачів онлайн
4 066 25

Шольц закликав Путіна до переговорів з Україною для досягнення справедливого миру, - уряд ФРН

Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з Путіним 15 листопада

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час сьогоднішньої телефонної розмови з диктатором РФ Володимиром Путіним закликав Росію вивести свої війська з України й бути готовою до мирних переговорів.

Про це повідомив уряд ФРН, передає Цензор.НЕТ.

Речник федерального уряду Німеччини Штеффен Гебештрайт заявив, що Шольц "засудив російську загарбницьку війну проти України й закликав Путіна припинити її та вивести війська".

Федеральний канцлер наполягав, що Росія має бути готовою до переговорів з Україною з метою досягнення справедливого і тривалого миру і підкреслив непохитну рішучість Німеччини підтримувати Україну в мирному процесі", - йдеться в повідомленні канцелярії. 

Також, додали в уряді ФРН, Шольц наголосив на "непохитній рішучості Німеччини підтримувати Україну в її захисті від російської агресії так довго, як це буде необхідно".

Нагадаємо, остання телефонна розмова між Шольцом і Путіним відбулася у грудні 2022 року, тоді канцлер ФРН закликав російського президента до виведення військ РФ із території України та пошуку "дипломатичного вирішення конфлікту".

15 листопада 2024 року російський диктатор Володимир Путін і канцлер Німеччини Олаф Шольц провели телефонну розмову

Топ коментарі
+11
Жоско, безкомпромісно.
Обнять і плакать...
показати весь коментар
15.11.2024 16:51 Відповісти
+10
Путлер не розуміє нормальної мови. Тільки зняття обмежень на удари вглиб кислобздійщини, змусить кацапів проявляти ініціативу в переговорах
показати весь коментар
15.11.2024 16:52 Відповісти
+8
Справедливіть з точки зору кацапів і з точки зору нормальних людей - це геть протилежні речі.
показати весь коментар
15.11.2024 16:52 Відповісти

Завантаження...