9048 відвідувачів онлайн
40 167 58

Рашисти розстріляли групу українських військовополонених, які потрапили в оточення на Курщині. ВIДЕО

Російські загарбники, ймовірно, розстріляли українських військовополонених, які потрапили в оточення у Курській області.

Про це повідомив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець, інформує Цензор.НЕТ.

"Черговий воєнний злочин! Із соцмереж стало відомо про ймовірний розстріл українських військовополонених, які потрапили в російське оточення на Курщині", - зазначив він. 

Лубінець направив листи до ООН та Червоного Хреста.

Міжнародна спільнота повинна діяти негайно. Країна-окупант вкотре порушила Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими. Росію потрібно зупинити. Ворог відповість за кожен злочин", - наголосив обдусмен.

Розстріл полонених воїнів ЗСУ на Курщині: Лубінець відреагував

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 10 листопада окупанти розстріляли полонених українських військовослужбовців на Покровському напрямку.

Топ коментарі
+36
Наші повинні діяти так само ніяких полонів цигарок
показати весь коментар
20.11.2024 19:08 Відповісти
+27
І хто буде відповідати за те що солдати попали в оточення?
показати весь коментар
20.11.2024 19:39 Відповісти
+25
Так би і робили якщо би не здали свого часу 6000 захисників Маріуполя.
показати весь коментар
20.11.2024 19:40 Відповісти

Завантаження...