10825 відвідувачів онлайн

Уражено Рязанський та Новокуйбешивський НПЗ і базу пально-мастильних матеріалів "Анна нафтопродукт", - Генштаб

уражено об’єкти рф

В ніч на 2 серпня Сили оборони України завдали успішних ударів по верифікованих цілях рф, що задіяні у забезпеченні збройної агресії проти нашої держави. Атака стала відповіддю на нещодавні терористичні обстріли росією українських міст, вбивство та поранення цивільних мешканців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Так, підтверджено влучання в підприємства нафтопереробної галузі країни-окупанта – Рязанський та Новокуйбешивський нафтопереробні заводи. Також, українські дрони успішно атакували базу пально-мастильних матеріалів "Анна нафтопродукт" у Воронезькій області рф.

Крім того, уражено підприємство АТ "Пензське виробниче об’єднання "Електроприлад", яке спеціалізується на виробництві захищених телекомунікаційних комплексів, криптографічних засобів зв’язку та друкованих платах для військової техніки.

"Зафіксовано численні вибухи та пожежі на території цих об’єктів. Більш детальна інформація щодо наслідків атак уточнюється.

Бойову роботу виконали підрозділи Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та Служби безпеки України, у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України", - йдеться у повідомленні.

"Систематичне та цілеспрямоване ураження об’єктів, що забезпечують армію противника, триватиме до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони вживають всіх законних заходів, щоб зупинити геноцид нашого народу, який сьогодні свідомо здійснює московський режим", - наголошують у Генштабі.

Раніше в СБУ повідомили про ураження місця зберігання "Шахедів" на аеродромі "Приморсько-Ахтарськ" та військовий завод "Електроприлад" у Пензі.

Топ коментарі
+11
жоден кацапський НПЗ не компенсує життя наших громодян. Шо заважає бити по мацквабаду? ППО? На параші безліч інших міст де мешкают чмобіки і їхні орчихи
показати весь коментар
02.08.2025 11:34 Відповісти
+6
Никто не говорит о том,чтоб кошмарить их с той интенсивностью,с которой они это делают Украине..Но шороху наводить в Москве и Питере хотя бы раз в 10 дней-две недели,совершенно необходимо....Большая часть населения там,вообще живет той же жизнью как и жили....а должны вопросы к власти появиться....страх....сомнения к чему это все и нужно ли....а такие мысли,приходят только со страхом...с трупами....с рахрухой...НПЗ это круто,это правильно....Но отвечать террором на террор необходимо.......Мирная русня-должна начать страдать и боятся...паниковать,истерить..Иначе,это не война...это игра в одни ворота...
показати весь коментар
02.08.2025 12:45 Відповісти
+3
Хоча б тепер розпочали давати відповідь парашинцям на геноцид.
показати весь коментар
02.08.2025 11:33 Відповісти

Завантаження...