11487 відвідувачів онлайн

Чиновники Білого дому поспіхом готують зустріч Трампа та Путіна, низку питань ще не вирішено, - CNN

Про що сигналізує потенційна зустріч Трампа з Путіним

Наразі чиновники з адміністрації президента США Дональда Трампа спішно працюють над деталями його зустрічі з диктатором Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це із посиланням на джерела в американському уряді повідомляє CNN.

Як зазначається, станом на понеділок місце проведення саміту ще не оголошено. Представники адміністрації лише прямують на Аляску, щоб визначити, де саме зустрінуться президент Сполучених Штатів та російський диктатор.

Інша група посадовців адміністрації, розповіли співрозмовники CNN, працює над уточненням контурів майбутньої дискусії двох лідерів, яка, на думку Трампа, може призвести до значного прогресу у припиненні російської війни в Україні.

"За чотири дні до цієї знакової зустрічі американські чиновники поспішають узгодити деталі саміту, враховуючи, що логістичні та геополітичні питання все ще залишаються невирішеними", - додає телеканал.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп, коментуючи мирну угоду між Україною та РФ, заявив, що відбудеться обмін територіями.

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Топ коментарі
+12
Сьогоднішня ситуація до болю нагадує ситуацію 40-41 років.
Багато хто думає, що у Німеччини були якісь опрацьовані геніальні плани. Історики, вивчивши документи німецького Генштабу, беруться за голову. Маса сирої, примітивної писанини. Але те саме і було і в радянському Генштабі, хоча, зрозуміло, відкрито там на порядок менше. Але якість цих "планів" бачимо за результатами 41-42 років.
Як військовий і державний "геній" Гітлер дорівнював Сталіну, а Сталін дорівнює Гітлеру.
Проте схльоснулися і наробили такого, що й сьогодні, через 85 років, ще не всі наслідки тієї війни ліквідовані.
І ось знову, два тупі дилетанти збираються вирішувати долю світу...
показати весь коментар
12.08.2025 08:42 Відповісти
+9
Я вам відкрию "таємницю", що американці такі самі люди, як і всі інші народи світу.
Розкладка звичайна і дуже проста - 0,001% геніїв, 5% розумних людей та 95% звичайних, пасивних середняків.
Просто система, закладена засновниками 250 років тому, виявилася дуже вдалою і заохочувала просування найрозумніших і найенергійніших людей нагору. І таким чином збудували ту Америку, яку ми всі знаємо та пам'ятаємо. Але десь, починаючи з 70-80-х, це скасували через те, що якщо нагору виходять розумні та енергійні, то це ображає тупих та лінивих, тому перших треба пригальмувати, а других підштовхнути. І таким чином отримали сьогоднішню Америку, жалюгідну копію самої себе, минулої
показати весь коментар
12.08.2025 09:05 Відповісти
+8
До пуйла у Трампа буде тільки одне питання:
- Володья, зачем вы на Киев паехали по грунтовке?
показати весь коментар
12.08.2025 08:42 Відповісти

Завантаження...