11336 відвідувачів онлайн

Трамп не програв, але Путін явно переміг, - ексрадник Болтон

Зустріч Трампа та Путіна на Алясці

Російський диктатор Володимир Путін під час зустрічі на Алясці досяг значно більшого, ніж очільник Білого дому Дональд Трамп.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю CNN заявив колишній радник президента США Трампа Джон Болтон

Трамп не отримав нічого, окрім більшої кількості зустрічей. Путін, я думаю, пройшов довгий шлях до відновлення відносин, що, на мою думку, завжди було його головною метою", – зазначив Болтон.

За його словами, Путіну вдалося уникнути санкцій та загрози припинення вогню: "Це далеко не кінець, але я б сказав, що Путін досяг більшої частини того, чого хотів. Трамп досяг дуже мало", – наголосив Болтон.

Він також додав, що звернув увагу на стан колишнього президента США під час зустрічі. "Мені здалося, що Трамп виглядав там дуже втомленим. Я маю на увазі дуже втомленим, не розчарованим, а втомленим", – підкреслив він.

Нагадаємо, вночі 16 серпня (за київським часом) на Алясці завершилась зустріч президента США Дональда Трампа та диктатора РФ Володимира Путіна у форматі "три на три". Перемовини лідерів тривали майже три години.

Разом із Трампом були присутні державний секретар США Марко Рубіо та спецпосланець Стів Віткофф, а поруч з Путіним - міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та помічник Юрій Ушаков.

Трамп планує зателефонувати президенту України Володимиру Зеленському та європейським лідерам після перемовин з російським диктатором.

Топ коментарі
+25
Трамп не програв він отріцатєльно виграв.
показати весь коментар
16.08.2025 07:59 Відповісти
+23
Ага, просто показал какой он никчемный, жалкий, рыжий чмошник. А так не проиграл конечно 😁
показати весь коментар
16.08.2025 07:59 Відповісти
+21
***** сяяв, його мета майже досягнута
А Трамп тягнувся за ним як втомлений мішок лайна
показати весь коментар
16.08.2025 08:00 Відповісти

Завантаження...