11227 відвідувачів онлайн

ЄС надіслав в Україну 447 резервних генераторів на 3,7 млн євро, - Єврокомісія

генератор

Європейська комісія оголосила про розгортання 447 резервних генераторів на суму 3,7 млн євро зі стратегічних резервів ЄС для відновлення електропостачання лікарень, притулків та критично важливих служб в Україні.

Про це йдеться в заяві Єврокомісії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Генератори зі стратегічних резервів rescEU, розташованих у Польщі, будуть розподілені Міністерством розвитку громад і територій України у співпраці з Українським Червоним Хрестом серед найбільш постраждалих громад.

Ця поставка покликана задовольнити нагальні потреби та ґрунтується на постійній підтримці ЄС у сфері енергетичної стійкості України.

З моменту початку повномасштабного вторгнення Росії ЄС направив в Україну майже 10 тисяч генераторів у рамках Механізму цивільного захисту (UCPM).

"Постійні атаки Росії на енергетичну інфраструктуру України навмисно позбавляють цивільне населення тепла, світла та основних послуг посеред суворої зими. Вони мають на меті зламати український дух. Але вони зазнають поразки. Європа реагує діями, а не словами. Нова партія генераторів уже в дорозі, додаючись до понад 9 500 генераторів, наданих ЄС", - сказала єврокомісарка з питань рівності, готовності та кризового управління Аджа Лябіб.

Топ коментарі
+6
Цікаво, всі генератори дійшли на свої місця призначення?
показати весь коментар
23.01.2026 14:10 Відповісти
+5
15 січня корупціонери вкрали з постачань електроенергії 2 млрд. гривень через змову на аукціонах.
показати весь коментар
23.01.2026 14:14 Відповісти
+5
В той же степени, шо и все остальное. Феномен.
показати весь коментар
23.01.2026 14:16 Відповісти

Завантаження...