Україні за рік треба створити власну антибалістику, щоб не залежати від Patriot, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність створення вітчизняної системи ППО, що буде здатна збивати балістичні цілі.
Про це він сказав в інтерв'ю для телемарафону, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
"Моя ідея в тому, що у нас повинна бути антибалістична європейська система. Ми говоримо із кількома державами, ми працюємо в цьому напрямку. Нам треба за рік зробити свою антибалістичну систему", - сказав він.
За словами Зеленського, Україні це потрібно, щоб не залежати від Patriot.
"Це реалістично. Це дуже складно, але питання в складових. Ми ще з усіма (країнами Європи. - Ред.) не говорили. З ключовими країнами, з якими я хотів поговорити про це в Європі, я поговорив", - додав глава держави.
Що передувало?
- Раніше Зеленський заявив, що в України зараз такий дефіцит ракет Patriot, що гірше бути не може.
Крім "Кільчені" були і інші проекти, підписані договори з іншими країнами на виробництво інших систем. ППО Але все було згорнуто Голобородьком після виборів. Основна ціль - "Велике крадівництво". Та навіть більше, всі старі системи ППО С-300, на які "свинарчуки" привезли з росії клістрони - були вилучені по наказу простого мальчіка від наріду, щоб наші системи ППО не збили літаки мальчіков в трусіках із росії. Тоді в перші дні повномасшабного вторгненна кцапи літали над всією Україною. Хіба ми це забули?