5452 відвідувача онлайн

ВМС уразили російські катери "Соболь" та "Грачонок", що охороняли Керченський міст. ВIДЕО

Військово-морські сили ЗСУ завдали результативного удару по охороні стратегічно важливого для окупантів об'єкта. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у ніч на сьогодні було уражено два російські катери, які безпосередньо залучалися до прикриття Керченського мосту.

За попередніми даними, під удар потрапили:

  • Патрульний сторожовий катер ФСБ РФ проєкту 12200 "Соболь";

  • Протидиверсійний катер проєкту 21980 "Грачонок".

Внаслідок атаки ворог зазнав як безповоротних, так і санітарних втрат серед особового складу, що перебував на бортах суден. Обидві одиниці флоту виконували завдання з охорони акваторії та протидії українським засобам ураження.

Топ коментарі
+12
"Український оборонно-промисловий комплекс наразі не може вільно працювати на експорт, проте Україна може продавати те, чого вже в надлишку - наприклад, морські дрони."
/керівник Офісу Єрмака К. Буданов/22.04.2026/
Я так розумію, це були останні два катери кацапів, і БЕКи більш не потрібні?
показати весь коментар
30.04.2026 09:30 Відповісти
+9
Перед тим як спалити нпз чи нафтобазу ведеться тривала робота по зачистці маршруту від засобів захисту та протидії. Тобто щоб долетіла хочаб якась кількість дронів. Отже ми бачимо підготовку до ураження незаконної забудови?
показати весь коментар
30.04.2026 09:49 Відповісти
+5
А чому не сбу? Завжди все на морі уражають сбу. А тут вмс і без сбу. Дивина.
показати весь коментар
30.04.2026 09:32 Відповісти

Завантаження...