ВМС уразили російські катери "Соболь" та "Грачонок", що охороняли Керченський міст. ВIДЕО
Військово-морські сили ЗСУ завдали результативного удару по охороні стратегічно важливого для окупантів об'єкта. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у ніч на сьогодні було уражено два російські катери, які безпосередньо залучалися до прикриття Керченського мосту.
За попередніми даними, під удар потрапили:
-
Патрульний сторожовий катер ФСБ РФ проєкту 12200 "Соболь";
-
Протидиверсійний катер проєкту 21980 "Грачонок".
Внаслідок атаки ворог зазнав як безповоротних, так і санітарних втрат серед особового складу, що перебував на бортах суден. Обидві одиниці флоту виконували завдання з охорони акваторії та протидії українським засобам ураження.
/керівник Офісу Єрмака К. Буданов/22.04.2026/
Я так розумію, це були останні два катери кацапів, і БЕКи більш не потрібні?