8190 відвідувачів онлайн

В "Армія+" з’явився новий статус для військових, які повертаються після СЗЧ

У застосунку "Армія+" з'явився новий статус для військових, які повертаються із самовільного залишення частини.

Про це пише "Армія Inform", передає Цензор.НЕТ.

В Армія+ з'явилася біла стрічка для військових у СЗЧ

Подробиці

Так, після погодження рапорту в Армія ID автоматично з’являється біла стрічка зі статусом "У дорозі".

Що означає цей статус?

  • військовий добровільно повертається на службу;
  • рапорт погоджено;
  • його очікують у визначеній частині.

Терміни дії

  • ЗСУ та ДССТ — 5 діб на прибуття,
  • НГУ — 48 годин після наказу,
  • через рекрутинговий центр — паперовий припис (також 5 діб).

Військовому, якого зупинили в дорозі, потрібно буде показати "білу стрічку" в Армія ID + рапорт в "Армія+"
або пред’явити паперовий припис.

Топ коментарі
+5
Схоже, зараз навпаки, найрівніші "військові", які, закривши морди балаклавами, воюють не з кацапами на фронті, а з цивільними українцями в тилу. Вони, навіть, справжніх ветеранів мають право бити безкарно.
показати весь коментар
22.06.2026 18:03 Відповісти
+3
В "Армія+" з'явився новий статус для військових, які повертаються після СЗЧ Джерело: https://censor.net/ua/n4009630
Це потрібно зробити з усіма держслужбовяци які давали клятву захищати нарід а коли прийшла лиі часи призначили самі собі броню тому нарід сам вимушений захищатися. До речі такі великі полководці як Сирський - Македонський теж повинні бути на передовій а не в тилу а то розпоряджається людським "ресурсом" як Македоський а сидить в тилу- тому такий і результат. Тому хто не пройшов передову не має права бути при владі- звільняйте крісла і стільці .
показати весь коментар
22.06.2026 17:37 Відповісти
+2
"Все военные равны, но некоторые военные (с белой полосой) более равны, чем другие»
Таким все честь отдавать должны, и литерный проезд
показати весь коментар
22.06.2026 17:15 Відповісти

Завантаження...