В "Армія+" з’явився новий статус для військових, які повертаються після СЗЧ
У застосунку "Армія+" з'явився новий статус для військових, які повертаються із самовільного залишення частини.
Про це пише "Армія Inform", передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
Так, після погодження рапорту в Армія ID автоматично з’являється біла стрічка зі статусом "У дорозі".
Що означає цей статус?
- військовий добровільно повертається на службу;
- рапорт погоджено;
- його очікують у визначеній частині.
Терміни дії
- ЗСУ та ДССТ — 5 діб на прибуття,
- НГУ — 48 годин після наказу,
- через рекрутинговий центр — паперовий припис (також 5 діб).
Військовому, якого зупинили в дорозі, потрібно буде показати "білу стрічку" в Армія ID + рапорт в "Армія+"
або пред’явити паперовий припис.

Це потрібно зробити з усіма держслужбовяци які давали клятву захищати нарід а коли прийшла лиі часи призначили самі собі броню тому нарід сам вимушений захищатися. До речі такі великі полководці як Сирський - Македонський теж повинні бути на передовій а не в тилу а то розпоряджається людським "ресурсом" як Македоський а сидить в тилу- тому такий і результат. Тому хто не пройшов передову не має права бути при владі- звільняйте крісла і стільці .
Таким все честь отдавать должны, и литерный проезд