США розмістили крейсер з Томагавками неподалік Ірану

Військово-морські сили США розмістили ракетний крейсер USS Princeton в Аравійському морі на південний схід від Ірану. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні служби Військово-морського інституту США.
Потужний корабель у складі CENTCOM
Крейсер увійшов до складу корабельного угруповання Центрального командування Збройних сил США на Близькому Сході. Він здатний нести 26 крилатих ракет Томагавк із дальністю дії до 1,6 тисячі кілометрів.
Також корабель має 16 протичовнових керованих ракет ASROC і 80 зенітних керованих ракет Standard-2 і Standard-3. Загалом на борту може бути до 122 ракет.
Під час проведення військової операції проти Ірану командування CENTCOM не мало у своєму розпорядженні такого потужного бойового корабля.
Ситуація в регіоні та присутність США
Попри підписання меморандуму між США та Іраном, в Аравійському морі залишається значне угруповання американських ВМС.
До його складу входять два авіаносці, на яких розміщено понад 100 винищувачів, крейсер, 13 ракетних есмінців і чотири великі десантні кораблі з експедиційним батальйоном морської піхоти.
"Американські війська продовжують бути присутніми в повітрі, на суші та на морі по всьому регіону".
20 червня Іран заявив про закриття Ормузької протоки для руху суден, пояснивши це нібито порушенням умов угоди про припинення вогню з боку США та Ізраїлю.
Водночас Центральне командування Збройних сил США наголосило, що Ормузька протока залишається відкритою для судноплавства і перевезення нафти через неї зросли до рекордного рівня.
які в один голос співали "Дональ зрозумів, Трамп теж, тобто вони обидва зрозуміли!"
в мене одне запитання до пересічних українців, ні 4.
1. ви і справді вірите що діда, який нічого до 80 не розумів може зрозуміти все після 80?
2. ви і справді вірили, що вибравши зеленського він дозамінує Чонгар,
а не розмінує?
3. ви і справді вірите, що Усік по мозоку кращє ваших домашнік кішок, і буде кращє клоуна?
4. ну давайте здивіть вже всіх до "їла червячків"...