9219 відвідувачів онлайн

Ініціатива у війні більше не на боці Росії, - Сікорський

сікорський про війну в Україні

Завдяки ефективній обороні України Росія наразі не має достатніх ресурсів для потенційної агресії проти держав східного флангу НАТО.

Про це міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив в інтерв'ю CBS News, інформує Цензор.НЕТ.

Бойові дії зайшли в глухий кут

"Україна, безперечно, здобула перемогу в Чорному морі. Росія, безперечно, не має переваги в повітрі над Україною. Вона може запускати ракети та дрони, але не може вільно літати над територією України. Наземні бойові дії зайшли в глухий кут, і, схоже, Україна здобула контроль над вогневим ураженням на стратегічній автомагістралі від Донбасу до Криму", - сказав він.

За словами Сікорського, війни ніколи не є лінійними - вони проходять різні фази.

Але, схоже, фаза, коли ініціатива належала Росії, завершилася", - додав він.

Перемовини України та РФ

Щодо можливих мирних переговорів про завершення російсько-української війни Сікорський висловив думку, що вони мають відбуватися безпосередньо між президентом України Володимиром Зеленським і диктатором Володимиром Путіним без посередництва третіх сторін.

"Особисто я вважаю, що краще дозволити Росії та Україні вести переговори напряму... Є питання, у яких ми не хочемо на них тиснути. Ми (європейці. - Ред.) вважаємо, що якщо Путін готовий до перемир’я, яке запропонувала Україна, або до укладення мирної угоди, він знайде номер Зеленського", - сказав Сікорський.

Глава МЗС Польщі також додав, що європейці "не є нейтральними" між Україною і Росією.

"Ми на боці жертви агресії. А Росія є агресором", - підкреслив Сікорський.

Топ коментарі
+9
І я радію, що кацапи видихаються. І не тільки видихаються, а й виздихують.
показати весь коментар
27.06.2026 12:05 Відповісти
+7
те, що держави НАТО мають чого радіти з цього приводу, то сумнівів нема, але Україна не в НАТО. Міста і села в Україні кожного дня піддаються жахливим руйнуванням кабами, шахедами, ракетами. Каліцтва і смерті кожного дня, людей без житла і нормального життя кожного дня стає все більше в Україні. Якось дуже мало приводів для радості і оптимізму, особливо на фоні того, що не схоже на те, що росія збирається зупинятися
показати весь коментар
27.06.2026 12:30 Відповісти
+4
Треба гнати кацапів, а не скиглити про мир.
показати весь коментар
27.06.2026 12:02 Відповісти

Завантаження...