10453 відвідувача онлайн

Зеленський про затримання Балоня: "Нема "наші - не наші", є "вкрав - сідай"

Зеленський про затримання Балоня: "Нема "наші - не наші", є "вкрав - сідай"

Президент Володимир Зеленський під час відвідання Херсонської області прокоментував затримання голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "LB.ua".

Він сказав, що дізнався про можливу корупцію призначеного ним чиновника кілька днів тому від Служби безпеки України.

"Закон один для всіх. Як тільки я отримав цю інформацію, відразу сказав, що звільню главу ОДА, а правоохоронні органи мають займатися всім іншим. Нема "наші - не наші", є "вкрав - сідай". Ось і все", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що главу Кіровоградської ОДА Балоня затримано під час вимагання 1,8 млн хабаря.

Топ коментарі
+22
А чего ты, Зеля тупая, ставишь на высокие посты ВОРОВ?
показати весь коментар
26.06.2020 17:20 Відповісти
+22
Герус сидит.
Дубинский сидит.
Радуцкий сидит.
Ермак сидит.
Мыши с госрезерва и те сидят.
Мало?
показати весь коментар
26.06.2020 17:50 Відповісти
+20
А когда за маски посодют?
показати весь коментар
26.06.2020 17:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Закон один для всех(с)
----------------
Лицемер..........😡
показати весь коментар
26.06.2020 18:26 Відповісти
товсьо - херня. А ось шотам з приводу заяви про "неполноценньіх детей", гімно зелене? Прийом?
показати весь коментар
26.06.2020 18:32 Відповісти
Зеленський про затримання Балоня: "Нема "наші - не наші", є "вкрав - сідай" - Цензор.НЕТ 549
показати весь коментар
26.06.2020 18:47 Відповісти
Ну и скажи "любезный", кого-же ты посадил за свой год правления? А как красиво трепался перед выборами, -"олигархи будут посажены, коррупции не будет, люди будут лучше жить". А на самом деле что выходит, олигархи стали лучше жить при тебе и твоих слугах не народа, а слуги олигархов. До чего ты довёл страну, нахрен нам нужен такой президент со своими слугами???
показати весь коментар
26.06.2020 18:57 Відповісти
Пішов на путлера-красти це обовязок олігархічної"влади"України-29-ть років крадуть і ніхто з олігархів не сидить,навіть мародер Петро.
показати весь коментар
26.06.2020 19:53 Відповісти
Не встиг ЗЄ прибрати Ситника. Тепер виступає в нього на "подтанцовкє"
показати весь коментар
26.06.2020 19:37 Відповісти
Зеленский к местным выборам готовится. Это у него такая пиар-кампания проводится. Поди, еще все было согласовано с Балонем, все договорено. Недаром же камеры есть платные, с удобствами. До выборов Балонь посидит, отдохнет, потом о нем забудут, а после выборов снова назначат на теплое место. Ермак рулит.
показати весь коментар
26.06.2020 19:48 Відповісти
Розумний коментар. Вистава для плебса.
показати весь коментар
26.06.2020 22:49 Відповісти
Зеленський про затримання Балоня: "Нема "наші - не наші", є "вкрав - сідай" - Цензор.НЕТ 2126
показати весь коментар
26.06.2020 21:02 Відповісти
"свинарчуков" от Зе хоть камазами вывози
показати весь коментар
26.06.2020 21:35 Відповісти
Наші не наші не знаю,а ось друзі є,Єрмак наприклад.
показати весь коментар
26.06.2020 23:50 Відповісти
ну да стреляного бившего ментяру Вовка сделал главой ОГА ,как типана скамеечку запасных на посадку ПРиготовил , знал же и он и Аваков кто в пиаре ПРигодится
показати весь коментар
26.06.2020 23:54 Відповісти
быки Украины ******** Украину вислюку зеленскому. Вот вам и шоу.
показати весь коментар
27.06.2020 08:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2