3168 відвідувачів онлайн
3 299 25

Поліція проведе перевірку після сутичок біля Апеляційного суду

Поліція проведе перевірку після сутичок біля Апеляційного суду

Столичні правоохоронці прокоментували сутички, що виникли біля будівлі Апеляційного суду після того, як суддя відмовився відпускати Антоненка з-під арешту.

Позицію оприлюднив відділ комунікації поліції Києва, інформує Цензор.НЕТ.

"Після судового засідання група громадян заблокувала виїзд службового транспорту з території суду. На прохання поліцейських припинити протиправні дії вони не реагували, зате вийшли на проїжджу частину по вул. Солом'янській і перекрили рух. Правоохоронці негайно втрутилися в ситуацію. При цьому в момент, коли поліцейські створювали коридор для проїзду спецавтомобіля, виникла штовханина з активними учасниками заходу. Згодом рух транспорту відновили", - сказано в повідомленні.

У поліції зазначили, що зареєстрували факти в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Солом'янського управління.

"Проводиться перевірка, за результатами якої буде дана правова кваліфікація дій кожного учасника", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше суд відхилив апеляцію захисту на продовження арешту Антоненка. Після цього учасники акції на підтримку Антоненка намагалися перешкодити виїхати машині з заарештованим із двору суду.

Топ коментарі
+8
Полиция проведет проверку после столкновений у Апелляционного суда - Цензор.НЕТ 7687
показати весь коментар
06.10.2020 22:42 Відповісти
+6
Покидьки! Нічим не кращі за кацапських та білоруських поліцаїв.
показати весь коментар
06.10.2020 22:36 Відповісти
+6
Василий работать как раз будеш ты и другие 73% Полиция проведет проверку после столкновений у Апелляционного суда - Цензор.НЕТ 1997 а слуги будут отдыхать и стрич таких как ты
показати весь коментар
06.10.2020 22:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Агга..
показати весь коментар
06.10.2020 22:24 Відповісти
Полиция проведет проверку после столкновений у Апелляционного суда - Цензор.НЕТ 6260
показати весь коментар
06.10.2020 22:29 Відповісти
полиция - это генетический мусор.
показати весь коментар
06.10.2020 22:29 Відповісти
Авакакашка - армянский мусор , бандит ,гадящий в Украине
показати весь коментар
06.10.2020 22:48 Відповісти
Аваков сам замешан в убийстве Шеремета.
показати весь коментар
07.10.2020 08:08 Відповісти
Киев это вам не Бишкек и не Минск.
Работать надо а не майданить.😂
показати весь коментар
06.10.2020 22:34 Відповісти
Василий работать как раз будеш ты и другие 73% Полиция проведет проверку после столкновений у Апелляционного суда - Цензор.НЕТ 1997 а слуги будут отдыхать и стрич таких как ты
показати весь коментар
06.10.2020 22:40 Відповісти
Вот лихторат зелепроцентный вышел из запоя.
показати весь коментар
06.10.2020 22:43 Відповісти
Слуги и так всех стригут.
Зато не петя.
показати весь коментар
06.10.2020 22:42 Відповісти
Полиция проведет проверку после столкновений у Апелляционного суда - Цензор.НЕТ 7687
показати весь коментар
06.10.2020 22:42 Відповісти
Что там миши?
А крисы?
показати весь коментар
06.10.2020 22:48 Відповісти
Покидьки! Нічим не кращі за кацапських та білоруських поліцаїв.
показати весь коментар
06.10.2020 22:36 Відповісти
Стоит вспомнить Майдан !
показати весь коментар
06.10.2020 22:50 Відповісти
Та ми його і не забували. А це перевдягнені беркутята яким дали іншу назву, тому що ніякої різниці між ними немає. Якщо у нас буде Майдан, то діяти вони будуть так само, як ті беркута.
показати весь коментар
06.10.2020 22:55 Відповісти
Так как Антоненко автор гимна на память приходит другая новость о смерти автора гимна так называемой от ковида.
Ковид придет порядок наведет.
Сгинут наши вороженьки.
Как роса на солнце.
показати весь коментар
06.10.2020 22:38 Відповісти
Полиция ??? ага ....проверит ...
показати весь коментар
06.10.2020 22:39 Відповісти
А шо это за петухи в беретиках? 3,14дары всегда в беретиках...
показати весь коментар
06.10.2020 23:04 Відповісти
А если все подымутся, то сможете произвести проверку, вернее успеете?
показати весь коментар
06.10.2020 23:17 Відповісти
Вітаю! Ви обрали "найкращі" риси режиму Лукі...
показати весь коментар
06.10.2020 23:19 Відповісти
73% очень по этому скучали.
показати весь коментар
07.10.2020 01:02 Відповісти
Это так званое дело Шеремета "шито белыми нитками" именно авакяном и по ходу заднюю он не даст и будет идти до конца.. И в лучшем случае для него это будет - конца на посту главМента !!!
показати весь коментар
07.10.2020 00:04 Відповісти
В данном случае аваковская полиция покрывает противоправные действия продажных судей. Быстрее всего Аваков сам замаран в убийстве Шеремета.
показати весь коментар
07.10.2020 08:06 Відповісти
Сергій Стерненко
13 год ·
Допоможіть ідентифікувати цього аваківського півня з беркуту. Де живе, на чому їздить, які статки має та майно.
Чортеня має стати відомим.
Даю 500 грн, у коментах можете докинути.
UPD: вже загалом більше 5000 грн за інфу.
Поліція проведе перевірку після сутичок біля Апеляційного суду - Цензор.НЕТ 6371

Поліція проведе перевірку після сутичок біля Апеляційного суду - Цензор.НЕТ 2447

Поліція проведе перевірку після сутичок біля Апеляційного суду - Цензор.НЕТ 7124
показати весь коментар
07.10.2020 09:01 Відповісти
пипец, реально мусор дебил. морда лица не искажена интеллектом. собаков таких и собирает. дебилами мусрами легче управлять. сказал фас те побежали выполнять команду. им не приходит на ум , что ведь могут получить не хилую ответку.
а мусорка надо привести в чувства, опустить на землю. ведь служит не авакову с зелей а народу Украины и народ в праве спросить за службу, и мало может не показатся.
показати весь коментар
07.10.2020 11:17 Відповісти