9872 відвідувача онлайн

Убивство Гандзюк: Павловському дали 2 роки умовно

Убивство Гандзюк: Павловському дали 2 роки умовно

Приморський райсуд Одеси визнав Ігоря Павловського винним у приховуванні злочину. З урахуванням "щирого каяття", суд призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з випробувальним терміном - 1 рік.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, інформує Цензор.НЕТ.

"Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою провину в скоєнні інкримінованого йому злочину і просив суд затвердити угоду про визнання винуватості між ним і прокурором", - сказано в повідомленні.

В Офісі зазначили, що потерпілі не заперечували проти затвердження угоди і відмовилися від цивільного позову. Крім цього, суд врахував "щире каяття та активне сприяння обвинуваченим розкриттю злочину".

Під час засідання Павловський вибачився перед батьком загиблої активістки Катерини Гандзюк, повідомляє "Громадське радіо".

"Я хочу публічно вибачитися перед Віктором Михайловичем і перед покійною Катериною, що не дав повних свідчень у Шевченківському суді Києва. Так вийшло, що були постійні погрози мені і моїй дочці. Тому прошу визнати угоду і визнати мене повністю винним", - сказав він.

Попри такий вирок, Павловський залишається в ізоляторі СБУ, оскільки є фігурантом справ про створення організованої злочинної групи в Херсонській області та незаконне заволодіння транспортними засобами, зазначає "Громадське".

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку і облили сірчаною кислотою. Гандзюк потрапила в реанімаційне відділення. 4 листопада активістка померла в лікарні.

6 червня 2019 року суд ухвалив вироки виконавцям убивства Гандзюк - вони отримали від трьох до шести з половиною років ув'язнення. Окремо судять Ігоря Павловського, якого слідство вважає посередником між замовниками та виконавцями вбивства. Підозрюваними в замовленні та організації нападу є Владислав Мангер і Олексій Левін.

У червні 2020 року досудове розслідування у справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк було продовжено до 29 липня

12 серпня Київський апеляційний суд закріпив справу Владислава Мангера та Олексія Левіна за Дніпровським районним судом Києва.

Топ коментарі
+43
Убийство Гандзюк: Павловскому дали 2 года условно - Цензор.НЕТ 974
показати весь коментар
16.10.2020 19:32 Відповісти
+30
это шо - шутка дня???
показати весь коментар
16.10.2020 19:28 Відповісти
+25
І *****, що Катя померла страшною смертю. А перед цим були місяці болю та жаху.
Головне - Павловський випробовував борошна совісті! Зрозуміти і пробачити!
...
Там Зайцеву ще не випустили? Бо вона теж розкаялася, а її на дискотеку не пускають!
показати весь коментар
16.10.2020 19:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это шо - шутка дня???
показати весь коментар
16.10.2020 19:28 Відповісти
Та якось не смішно - від таких жартів хіба що криворота сардонічна гримаса декадента...
показати весь коментар
16.10.2020 19:40 Відповісти
поразительно, зелёные паскуды держат добробатов в сизо просто потому, что какой-то имбицил утвердает, что та же походка! тут, полное раскаяние - 2 года условно! сюрр
показати весь коментар
16.10.2020 19:50 Відповісти
Мангер ввалил в Зелю и его команду 20 лимонов. Вот и весь очень простой ответ.
показати весь коментар
16.10.2020 20:01 Відповісти
ну он же типа пошел на сделку со следствием. Но хера толку от той сделки???
показати весь коментар
16.10.2020 19:55 Відповісти
тут показатель тока один - срок малый? - значит хер был...
ну и наоборот....
показати весь коментар
16.10.2020 20:16 Відповісти
хер будет когда сядут те кого он типа сдал. Пока они на свободе не о каких малых сроках ему говорить рановато!
показати весь коментар
16.10.2020 22:47 Відповісти
мы с вами об одном и том же, шановный...
срок малый? - значит подельники тоже присядут...
показати весь коментар
16.10.2020 22:55 Відповісти
Скорее подельники сядут так же как и он...
а вообще хз о че мы
показати весь коментар
16.10.2020 23:03 Відповісти
забыли - проехали
показати весь коментар
16.10.2020 23:07 Відповісти
Это цена человеческой жизни в Украине, для "элит".
показати весь коментар
17.10.2020 00:20 Відповісти
Ви хочете інваліда засудити? Хіба не бачите, що він уже з милицями?
показати весь коментар
17.10.2020 17:44 Відповісти
Весна придет - сажать будем. Добробатов, волонтеров и политических оппонентов. Зелебобики, вы правда думаете, что это ноу-хау клоунской власти ? Я вас огорчу: Зеленский - это пародия на Кучму.
показати весь коментар
16.10.2020 19:31 Відповісти
Убивство Гандзюк: Павловському дали 2 роки умовно - Цензор.НЕТ 1792
показати весь коментар
16.10.2020 20:04 Відповісти
Убийство Гандзюк: Павловскому дали 2 года условно - Цензор.НЕТ 974
показати весь коментар
16.10.2020 19:32 Відповісти
Убийство Гандзюк: Павловскому дали 2 года условно - Цензор.НЕТ 5861
показати весь коментар
16.10.2020 19:41 Відповісти
не якби, а коло свині обирають, то далі так і виходить
показати весь коментар
17.10.2020 13:03 Відповісти
да здгаствуєт наш зельоний суд! самий гуманий суд в мірє! слава Зелі
показати весь коментар
16.10.2020 19:36 Відповісти
https://newsua.one/news/kompaniya-voznyuka-v-obhid-sankcii-buduvatime-pivnichnii-potik-2.html КОМПАНІЯ ВОЗНЮКА В ОБХІД САНКЦІЙ БУДУВАТИМЕ ПІВНІЧНИЙ ПОТІК-2

Українська компанії Екорембуд, виграла тендер в Санкт-Петербурзі на монтажні роботи у рамках проєкту "Північний Потік-2" в районі міста Виборг, де власне проходить трубопровід.

Екорембуд - українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку та його сину Юрію, який зараз балотується в мери міста Рівне.

Убийство Гандзюк: Павловскому дали 2 года условно - Цензор.НЕТ 4950
показати весь коментар
16.10.2020 19:38 Відповісти
Это какой-то...позор (с)
показати весь коментар
16.10.2020 22:28 Відповісти
показати весь коментар
16.10.2020 19:39 Відповісти
100%
показати весь коментар
16.10.2020 19:46 Відповісти
Була на Цензорі тема про Зайцеву. Засмагає у шезлонгу з бокалом мартіні. Регулярно їздить в місто. На території зони тільки ночує. Але, подейкують, не завжди.
показати весь коментар
16.10.2020 19:59 Відповісти
Убивство Гандзюк: Павловському дали 2 роки умовно - Цензор.НЕТ 7530
показати весь коментар
16.10.2020 20:00 Відповісти
Так, бачив це фото із шезлонгом... Чомусь не здивований.
показати весь коментар
16.10.2020 20:05 Відповісти
Печаль и ПБ, я не призываю. но пока пулями не пройтись по судебной прокладке коррупции, ничего не изменится.
показати весь коментар
16.10.2020 20:25 Відповісти
Не потому. Потому что она сидит в колонии, а не тюрьме. За такие поступки к зэкам не сажают.
показати весь коментар
16.10.2020 22:49 Відповісти
байрактара не хватает.
показати весь коментар
16.10.2020 20:50 Відповісти
Яке брутальне ім'я у турка-стриптизера...
показати весь коментар
16.10.2020 22:24 Відповісти
Байрактар то зять Ердогана.
Так що обережніше зі словесними виразами. Народ там гарячий
показати весь коментар
17.10.2020 11:24 Відповісти
обычный коптер и вог )))
показати весь коментар
16.10.2020 22:43 Відповісти
Купила шезлонг у Малюськи? Чи де наше не пропадало - всю зону?
показати весь коментар
17.10.2020 12:05 Відповісти
А люди думают что она варешки шьет.
показати весь коментар
17.10.2020 15:39 Відповісти
Вот у меня простой вопрос. А можно вот взять и послать ВСЕХ наших судей на@уй, без права заниматься юриспруденцией пару-тройку лет, а на их место пригласить судей из Е.С.?
Мне почему-то кажется, что результаты покажутся в форме отсутствия таких дибильных новостей.
показати весь коментар
17.10.2020 09:13 Відповісти
Забыл в каком штате закон есть :если использовали ваше оружие а выде и не знали об убийстве и были в 1000 милях от преступления - Вас будут судить вместе с убийцами по статье убийство ...Эта ситуации была с Анджелой Девис
показати весь коментар
16.10.2020 19:45 Відповісти
нехер тут пропагандировать епаных комуняк!
показати весь коментар
16.10.2020 22:50 Відповісти
Мерзотні фСБ(у)шники рятують свою агентуру, все ж зрозуміло. Саме вони вбили свою позаштатну співробітницю Гандзюк, саме вони силоміць і незаконно(!) забрали слідство у МВС, саме вони фальшували справу з самого початку.
показати весь коментар
16.10.2020 19:51 Відповісти
Бредишь?
показати весь коментар
17.10.2020 15:37 Відповісти
Это согласно какому "законодательству" такое возможно?!
Это просто приговор и законодательству, и реформам кучерявым и судейскому корпусу!
показати весь коментар
16.10.2020 20:00 Відповісти
Действительно.
За недонесение о преступлении надо расстреливать.
показати весь коментар
16.10.2020 20:03 Відповісти
А за посредничество? За поиск исполнителей убийства? За оплату?
показати весь коментар
16.10.2020 20:40 Відповісти
Вы всегда побежите сдавать своих друзей???
показати весь коментар
17.10.2020 00:43 Відповісти
Друзья - это те которые убийцы?
показати весь коментар
17.10.2020 15:36 Відповісти
Я задал конкретный вопрос... У вас есть друзья... Вы побежите их сдавать, если узнаете, что они совершили преступление??? И не имеет значение, какое именно преступление...
показати весь коментар
17.10.2020 15:46 Відповісти
О, зеленым главное очернить Мангера -он член Батьківщини Юлії ТИМОШЕНКО, і Павловского - он помощник депутата от Блка ПОРОШЕНКО Николая Паламарчука. Типа зеленые воруют, но никого не убивают
показати весь коментар
16.10.2020 20:16 Відповісти
линчевать вот это будет справедивость
показати весь коментар
16.10.2020 20:53 Відповісти
может быть, потому что он дал показания против Мангера. Они там друг друга знатно топили.
показати весь коментар
16.10.2020 21:14 Відповісти
https://twitter.com/vital_ovchar
https://twitter.com/vital_ovchar

Vitalii Ovcharenko

@vital_ovchar

·https://twitter.com/vital_ovchar/status/1317121203971260418 3 ч Сьогодні одному з організаторів вбивства Катерини https://twitter.com/hashtag/%D0%93%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B7%D1%8E%D0%BA?src=hashtag_click #Гандзюк - Павловському найгуманніший український суд дав УМОВНИЙ термін. Це черговий сигнал, що якщо ти маєш гроші і зв'язки - ти можеш вбити будь кого - і тобі за це нічого не буде...
показати весь коментар
16.10.2020 21:20 Відповісти
Угрозы ему и его дочери?!! Пипец, имея дочь, ты, с*ка, идёшь, практически, убивать чужую дочь. Гори в огне.
показати весь коментар
16.10.2020 23:14 Відповісти
Согласно материалам следствия, он узнал о преступлении уже ПОСЛЕ его совершения... И не донес об этом... Вот за это и получил срок...
показати весь коментар
17.10.2020 00:46 Відповісти
Ну тогда да, не оправдываю, но тут я не судья.
показати весь коментар
21.10.2020 09:56 Відповісти
Слава Богу, что не извинились перед ним....
показати весь коментар
17.10.2020 02:01 Відповісти
Горе батька потрібно було використати для передвиборчої боротьби і не більше. І це все ще не дніще, для цинізму зеленої влади.
показати весь коментар
17.10.2020 11:23 Відповісти
Врахували, що було "важко нести". Пробував, але не хватило сили "донести".
показати весь коментар
17.10.2020 12:09 Відповісти
2 роки за вбивство? За хабар у 1 000 баксів довше сидять. Чи колишні помічники нардепа мають преференції. З цією країною щось не так
показати весь коментар
17.10.2020 12:41 Відповісти
ЗА КРАЖУ НА БАЗАРЕ 5 ЛЕТ, А ЗА УЧАСТИИ В УБИЙСТВЕ 2 ГОДА УСЛОВНО !!!??? ТАК ДОЛГО ПРОДОЛЖАТЬСЯ НЕ МОЖЕТ !!!
показати весь коментар
17.10.2020 14:19 Відповісти
Интересно, если кто-то влепит аттентат клоуну, ему тоже дадут всего 2 года условно?
показати весь коментар
17.10.2020 16:18 Відповісти
И насколько искренне он раскаялся - на лимон или поболее?
показати весь коментар
17.10.2020 15:32 Відповісти
Интересно, если кто-то влепит аттентат клоуну, ему тоже дадут всего 2 года условно?
показати весь коментар
17.10.2020 16:18 Відповісти
Может, ее слишком поздно прихлопнули, потому срок мал?
показати весь коментар
17.10.2020 16:30 Відповісти
Что за дерьмо?
показати весь коментар
17.10.2020 19:35 Відповісти
Медаль ему не дали?...
показати весь коментар
19.10.2020 11:00 Відповісти