Микитась вийшов із СІЗО

Про це пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
Інформацію про звільнення із СІЗО Цензор.НЕТ підтвердив сам Микитась. На цей момент він перебуває у себе вдома. Однак він не звільнений від кримінальної відповідальності у цій справі, змінені тільки умови утримання на період слідства.
До 24 грудня Микитась мав бути під арештом в СІЗО, однак він і його співробітники пішли на співпрацю з детективами НАБУ і прокурорами САП.
Нагадаємо, Микитась та дві його співробітниці дали свідчення, які викривають в корупції колишнє командування Нацгвардії, заступника голови Офісу президента Олега Татарова і кількох інших відомих людей. На підтвердження своїх слів Микитась надав також записи свого телефону, документи.
2 грудня НАБУ заявило про компенсацію Микитасем частини завданих збитків державі - він заплатив 50 мільйонів гривень, плюс 30 мільйонів гривень заплатив раніше при порушенні умов перебування під заставою.
Загальна сума збитків державі, встановлена слідством - 81 мільйон гривень.
За даними Цензор.НЕТ, до угоди зі слідством також входить зобов'язання компенсувати решту 30 мільйонів гривень збитків, а також передати в управління державі активів на 750 мільйонів гривень. Це не позбавить Микитася покарання, однак прокурори проситимуть найбільш м'який вирок.
Бенядиктова буде до останнього відмазувати Татарова, тому що Микитась пішов на угоду із слідством і здав Татарова.
Якщо його не відмазати, то Татаров здасть Ермака, Ермак здасть Зелю, а після Зелі сядуть всі, в т.ч. і Бенядиктова
А, ведь, Аллерова назначили по его представлению.
Рафик не уинават вапше?