11245 відвідувачів онлайн
18 230 143

Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ

Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ

Проросійський пропагандист Анатолій Шарій, який підозрюється в державній зраді, оголошений в державний розшук Службою безпеки України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомили в СБУ.

Слідчі спецслужби ознайомили адвоката пропагандиста з матеріалами провадження, які служили для повідомлення про підозру його підзахисному.

Адвокату Шарія також вручено клопотання про обрання запобіжного заходу Шарію, яке далі буде направлено до суду.

Нагадаємо, 16 лютого СБУ повідомила Анатолію Шарію про підозру за ст. ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) і ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Топ коментарі
+55
Так відправте запит по лінії Інтерполу! Кацапи так і роблять.
показати весь коментар
25.02.2021 12:55 Відповісти
+47
адрес шарикова в Испании дать?) да следаки и так его знают..)
показати весь коментар
25.02.2021 12:54 Відповісти
+28
Нужен украинский моссад.
показати весь коментар
25.02.2021 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Учитывая позицию Америки и ситуацию с басками в самой Испании. Выдадут с удовольствием, он им нахер не нужен. А партия шариков, это паоття диванных войск за все хорошее. Они не активны, если не подогреваются ништяками. Единственная опасность - выборы, эти все-таки поднимают жопу сходить на участок.
показати весь коментар
25.02.2021 17:32 Відповісти
Добра новина. Але ж по-моєму його адреса відома всім. Хай та країна, де воно зашкірилося його екстрадує, ось і все
показати весь коментар
25.02.2021 13:30 Відповісти
До тієї країни звертались представники правоохоронних органів України?
показати весь коментар
25.02.2021 13:36 Відповісти
Прежде чем подать запрос на его экстрадицию, нужно соблюсти юридические процедуры, формальности. Вот именно этот процесс сейчас и запущен. Так что нетерплячим нужно просто немножко подождать. Но есть определённый риск того, что это ЧМО спрячется в паРаше. Посмотрим.
показати весь коментар
25.02.2021 13:39 Відповісти
Пусть прячется.. тут важен и арест имущества, в том числе испанской виллой.. И не дать её ему продать..
показати весь коментар
25.02.2021 14:26 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 7318
показати весь коментар
25.02.2021 13:41 Відповісти
препекает передасту петушарному... достанут в испании?
показати весь коментар
25.02.2021 13:48 Відповісти
Аж тепер спохватились.... Хоча всі компенентні органи знають де він і шо він..
показати весь коментар
25.02.2021 14:00 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 5619
показати весь коментар
25.02.2021 14:31 Відповісти
Пусть отправят запрос по аресту Шария и экстрадиции в Украину! И нужно полную конфискацию имущества и счетов сделать!
показати весь коментар
25.02.2021 14:46 Відповісти
все, на що ваща реакційна шушера здатна, то "конфіскавать" майно у патріотів україни, та кинути ії за грати. Натомість всіх сєпарів за час "правління" зіц-Зєлупи було звільнено.
показати весь коментар
25.02.2021 23:23 Відповісти
А Испания уже в составе Украины? Или объявили в розыск, лишь бы было?!!
показати весь коментар
25.02.2021 14:52 Відповісти
заберем скоро этот коммунятский отстой
показати весь коментар
25.02.2021 19:49 Відповісти
Как неловко получилось: петушрик обьявлен в розыск, а его говноканал до сих пор не заблокирован сбу. Как такое может быть? Или бакановские чертоловы опять имитируют бурную деятельность как и с мудачуком.
показати весь коментар
25.02.2021 14:52 Відповісти
При предыдущем президенте его не трогали. Как и Медвудчука.
показати весь коментар
25.02.2021 15:00 Відповісти
"не трогали Как и Медвудчука."
Так і зараз мєдвєдчука НІХТО не "трогаєт". зіц-Зєлупа лише намагається "трогать" гроші медведчука. Натомість нинішня влада на чолі із зіц-Зєлупою "трогаєт" лише українських націоналістів та патріотів.
показати весь коментар
25.02.2021 23:14 Відповісти
Вже був у розшуку, скільки років... І що?
показати весь коментар
25.02.2021 15:16 Відповісти
Короче говоря включили дурака
показати весь коментар
25.02.2021 15:31 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 2406
показати весь коментар
25.02.2021 15:33 Відповісти
А почему не в международный ?
показати весь коментар
25.02.2021 15:35 Відповісти
По идее, это следующий этап. А как оно будет - будем посмотреть.
показати весь коментар
25.02.2021 19:31 Відповісти
"іщют пажаниє, іщєт міліция..."
показати весь коментар
25.02.2021 23:20 Відповісти
Может кто знает: где живет толик? Ато наши спецслужбы не знают - подскажите, люди добрые.
показати весь коментар
25.02.2021 15:44 Відповісти
Клоунада ,розрахована на хом'ячків.
Щоб дістати Шаріка,була можливість,через реанімування старих карних справ і домовленостей з ЄС .
Загальновідомо,що інтерпол не веде розшук за політичними статтями ,тобто Зєля фактично посприяв уникнути покарання.
показати весь коментар
25.02.2021 16:51 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 5406
показати весь коментар
25.02.2021 17:18 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 6369
показати весь коментар
25.02.2021 17:19 Відповісти
.

та я вас умоляю, сидят втроем с тупицким и вовком, коньяки жрут и в гробу они всех вас видели
сто разов уже такое было
показати весь коментар
25.02.2021 17:34 Відповісти
Проблема СБУ в том , что после назначения идиота их руками водителем , все грамотные мужики от туда ушли . По тому , им не понятно , что дело за госизмену это чистая политика и интерпол запросы по таким статьям вообще не рассматривает .По тому Испания его не выдаст , а на оборот продлит ему и дальше полит убежище. Аааааа ВОТ если бы там хоть у кого то мозги были , то подняли старое дело , по вновь открывшимся фактам , по стрельбе в Макдональдзе по злосной хулиганке и тогда ОБАНА свершиться чудо , его интерпол без проблем объявляет в розыск , а после его доставки в Украину возбуждайте за что хотите , хоть за изнасилование детенышей шимпанзе в киевском зоопарке.
показати весь коментар
25.02.2021 17:53 Відповісти
Да, Шмарию защемили "яхонты" нормально) Это животное со своей потаскухой истеричит уже неделю в своем гавно-телеграме.
Главное, чтобы все эти громкие движения СБУ привели к нужному результату - поимке и посадке Шмария а в идеале к его ликвидации.
показати весь коментар
25.02.2021 18:01 Відповісти
Розыск государственный. Не международный.
показати весь коментар
25.02.2021 18:11 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 6684
показати весь коментар
25.02.2021 18:20 Відповісти
взять живым или мертвым... лучше мертвым.
показати весь коментар
25.02.2021 19:41 Відповісти
шария в розыск??? не демократично, при свыне такого не было
показати весь коментар
25.02.2021 20:56 Відповісти
Треба б ще у міжнародний.
показати весь коментар
25.02.2021 22:46 Відповісти
еге ж, і в "спортлото" обов'язково.
показати весь коментар
25.02.2021 23:19 Відповісти
Сортлото то для тих хто седить на пляшці й встає з 'калєн' .
А інтерпол петушарія може нормально "розважити".
показати весь коментар
26.02.2021 16:21 Відповісти
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 7086
показати весь коментар
25.02.2021 22:57 Відповісти
Ахаххаха! Какое СБУ такое и подозрение)))
Пропагандиста Шарія оголошено в державний розшук, - СБУ - Цензор.НЕТ 1798
показати весь коментар
26.02.2021 00:30 Відповісти
Та чо там шукати , до Іспанців зверніться